Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

“Candyman”, “Noc oczyszczenia 5” z nowymi datami. Kiedy premiery?


Wczoraj Universal Pictures zaprezentował pierwszy teaser horroru “Halloween Kills”. Była to słodko-gorzka chwila, bowiem prezentacji scen z filmu towarzyszyła informacja o rocznym opóźnieniu premiery. Zamiast w październiku tego roku “Halloween Kills” trafi do kin w październiku 2021 roku, czyli wtedy, kiedy pierwotnie miało wejść “Halloween Ends”, które teraz pojawi się też rok później, w październiku 2022 roku.

Nie są to jedyne zmiana w kalendarzu premier. “The Forever Purge”, czyli piąta (prawdopodobnie ostatnia) część cyklu “Noc oczyszczenia”, także trafi do kin z rocznym opóźnieniem. Pierwotnie film miał trafić do kin w ten weekend. Teraz Universal planuje premierę na lipiec 2021 roku.

Ze znacznie mniej radykalną zmianą daty premiery mamy do czynienia w przypadku horrory “Candyman”. Ten film opóźni się o trzy tygodnie, zajmując miejsce zwolnione przez “Halloween Kills”. Amerykanie zobaczą go 16 października. Trzeba jednak pamiętać, że jest to już kolejna zmiana daty wejścia do kin “Candymana”. Horror pierwotnie miał się pojawić na początku czerwca.

A poniżej przypominamy świeży teaser “Halloween Kills” dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć.

Przeczytaj też to

Michael B. Jordan powoli przygotowywał się do reżyserii Creed III przez ponad dwadzieścia lat

Molter

The Rock przypomina, że ??Steve Austin próbował rozśmieszyć Stone Colda podczas ich pojedynków WWE

Molter

F9 wprowadza kobiety szybkich i wściekłych na pierwszy plan – mówi Michelle Rodriguez

Molter

Zostaw komentarz

Facebook