Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Seriale

Shark Week’s Air Jaws zapewnia rekordowo białe zdjęcie w Ultimate Breach Off

Discovery rozpoczęło swój coroczny tydzień rekinów w weekend i nie zawiodło. Tygodniowy blok programowy rozpoczął swoją edycję 2020 wraz z Air Jaws: The Ultimate Breach, najnowszą odsłoną długiej serii. Tegoroczna edycja przyniosła rekordowe wyniki, ponieważ uchwycono zdjęcie żarłacza białego wychodzącego z wody na 15 stóp.

Chrisowi Fallowsowi udało się udokumentować obraz jako część ?Ostatecznego wyłamania?. Zdjęcie zostało niedawno udostępnione na oficjalnym koncie Shark Week na Twitterze i zostało zabrane u wybrzeży RPA. Przedstawia młodego samca rekina wyskakującego z wody na całe 15 stóp, chwytając fałszywą pieczęć, która została użyta do zwabienia stworzenia, do pyska. Fallows nazwał to zdjęciem, o którym marzysz, wyrażając swoje podekscytowanie po spotkaniu.

?Nie mogę zaakceptować, jak wysoko wyszło, było po prostu idealne … To niesamowity obraz. Zdjęcie, o którym marzysz. Mówią, że obraz jest wart tysiąca słów. Cóż, ten obraz jest wart tysiąca naruszeń . To musi być ostateczne złamanie szczęk powietrznych ?.

Od tego czasu sieć udostępniła klip online, prezentując w całości ten moment. Widzimy, jak Chris Fallows i jego zespół mają kilka naruszeń w kamerze. Przed zdobyciem zwycięskiego zdjęcia Fallows wykonał skok na dziesięć stóp, który, jak sądził, wystarczył do zwycięstwa. Ale wkrótce potem zdarzyło się jedyne w życiu, piętnastometrowe włamanie. Cała sekwencja jest pokazywana w zwolnionym tempie, co pozwala widzowi uchwycić pełną dzikość chwili. Słyszymy również reakcję Fallowsa, która jest, co zrozumiałe, ekstatyczna.

Szczęki powietrzne rozpoczęła się w 2001 roku i od tamtej pory jest podstawą Tygodnia Rekinów. W tegorocznej edycji trzy zespoły naukowców powróciły na jedno z ostatnich łowisk na te rekiny. Użyli wabików, dronów i podwodnych kamer, aby policzyć liczbę naruszeń i zebrać dane na temat technik łowieckich, aby sprawdzić, czy populacja rekinów się odbija. Chris Fallows użył kamery holowniczej do udokumentowania danego obrazu, co zaowocowało nowym rekordem serii. Inne zespoły stosowały różne techniki, z których jeden próbował zrobić zdjęcie nocne, a inny używał kamery drona do dokumentowania naruszeń. Ostatecznie to Fallows dostał zwycięski strzał.

Od momentu powstania w 2001 roku z Air Jaws: Sharks of South Africa, serial wyemitował łącznie 11 programów specjalnych, licząc w tym roku Ultimate Breach. Tydzień Rekinów trwa do niedzieli 16 sierpnia i obejmuje ponad 20 godzin programów rekinów w ciągu tygodnia. Goście tegorocznego składu to Mike Tyson, Shaq, Will Smith, Snoop Dogg, Adam Devine, Dude Perfect, Mark Rober, Anders Holm i Blake Anderson. Tyson vs. Jaws: Rumble on the Reef wyemitowany również w weekend, aby pomóc w rozpoczęciu edycji 2020. Koniecznie sprawdź zdjęcie od urzędnika Shark Week na Twitterze dla siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=yay9cTATgZY


Przeczytaj też to

Waleczna Katherine Langford jako Pani Jeziora w serialu “Przeklęta”

Molter

“American Horror Story” dostanie swój spin-off

Molter

Cassian Andor Disney + Series nie spieszy się do strzelania, mówi Rogue One Star

Molter

Zostaw komentarz