Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Seriale

Maya Rudolph planuje powrót SNL po wyborze wiceprezesa Kamali Harris

Kamala Harris został wybrany na kandydata na kandydata obok Joe Bidena, który ma być kandydatem Demokratów w listopadowych wyborach. Jeśli Biden wygra, Harris zostanie nowym wiceprezesem. Teraz Maya Rudolph, która grała polityka Saturday Night Live, odpowiedział na wiadomości.

Maya Rudolph był w trakcie wirtualnego wywiadu przy okrągłym stole z kilkoma innymi nominowanymi do nagrody Emmy, gdy pojawiły się wiadomości. Rudolph zdobył nagrodę Emmy za swoją pracę jako Kamala Harris SNL. Kiedy wiadomość się rozeszła, Rudolph odpowiedział ?O cholera?. Gdy sprawy ostygły, Rudolph miał bardziej szczegółową odpowiedź, sugerując, że jest gotowa powtórzyć rolę, zakładając, że można to bezpiecznie rozwiązać.

?Uwielbiam chodzić na przedstawienie. Każda wymówka, jaką mogę znaleźć, kocham. Po prostu nie spodziewałem się podróżowania podczas? ale jeśli jest ktoś, kto może to rozwiązać, jestem pewien, że Lorne [Michaels] ma jakiś niewidzialny helikopter, który może mnie tam zabrać ?.

Dzięki tej selekcji Kamala Harris, senator z Kalifornii, zostaje pierwszą czarnoskórą i pierwszą Azjatką nominowaną na stanowisko wiceprezydenta. Harris jest trzecią nominowaną kobietą. Harris sama starała się o nominację Demokratów na prezydenta, zanim odpadła z wyścigu pod koniec zeszłego roku. Harris, przed wyborem, był postrzegany jako jeden z najlepszych kandydatów byłego wiceprezydenta Joe Bidena na to stanowisko.

Media społecznościowe były pełne reakcji na decyzję. W szczególności sporo osób zlekceważyło przypuszczalny powrót Mayi Rudolph do SNL. Sporo osób wskazało również, że prawdopodobnie będzie to dla niej oznaczać dużą wypłatę. Mówiąc dalej, Maya Rudolph wyraziła swoje zaskoczenie wyborem, a także wrzuciła jedno ze swoich sloganów z serialu.

?Jestem tak samo zaskoczony jak wy, chłopaki. To pikantne. Nie wiem, czy jestem gotowy na to w tej chwili, ale miło jest mieć tę nominację związaną z programem, ponieważ to moja prawdziwa miłość. “

Mimo że Maya Rudolph zakończyła swój siedmioletni bieg Saturday Night Live w 2007 roku utrzymywała silne relacje z serialem. Oprócz prowadzenia programu, Rudolph pojawiał się wielokrotnie w latach, które nastąpiły po jej odejściu jako pełnoetatowy członek obsady. Ale profil Rudolpha w długotrwałym szkicu zyskał znaczny impuls, gdy została nakręcona, by przedstawić Kamalę Harris jako grupę Demokratów ubiegających się o nominację prezydencką.

Saturday Night Live zamierza wrócić do studia w nadchodzącym sezonie 46. Pod koniec ubiegłego sezonu serial zagrał kilka występów w domu. Mimo że oczekuje się, że wrócą do studia, publiczność studyjna prawdopodobnie nie będzie częścią równania, więc dynamika się zmieni. NBC nie ogłosiło daty premiery, ale spodziewany jest powrót jesienią. Ta wiadomość przychodzi do nas za pośrednictwem Entertainment Weekly.


Przeczytaj też to

Nie tylko zmiana aktorki. Będzie nowa serialowa Batwoman

Molter

Piotr Głowacki i Justyna Wasilewska gwiazdami serialu Player.pl

Molter

“Tony Hawk’s Pro Skater 1+2” zapowiedziany. Czas odkurzyć deskorolki

Molter

Zostaw komentarz