Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Seriale

Superbohater komedia Superworld ponownie łączy reżysera Jasona Batemana ze scenarzystą Game Night

Ozark i Aresztowany rozwój gwiazda Jason Bateman będzie się poruszać za kamerą w nadchodzącej adaptacji niedawno wydanej powieści Gusa Kriegera, Superworld. Powieść, a tym samym film, rozgrywa się w świecie, w którym każdy ma supermoce, z wyjątkiem jednego człowieka. Superworld został opisany jako mający dźwięki podobne do ukochanego klasyka Pixara, Iniemamocnii wygląda na to, że może to być mile widziany dodatek do gatunku superbohaterów.

Historia, która trafiła tego lata jako audiobook Audible, rozgrywa się w 2038 roku w świecie, w którym każda osoba na planecie ma supermoce, z wyjątkiem jednego człowieka o imieniu Ignatius Lohman. Lohman jest skazany na bezduszną robotę umysłową, podczas gdy jego ojciec jest jednym z najpotężniejszych superludzi na planecie i przywódcą organizacji obronnej, Peerless. Ale Lohman dostanie szansę, by stanąć na nogi, gdy zostanie zmuszony do zmierzenia się z korporacyjnym władcą, którego moc neutralizuje każdego, kto ma supermocarstwo. Bateman wyreżyseruje film dla Warner Bros. z udziałem Mark Perez ma napisać scenariusz.

Perez ma w swoim CV kilka komedii, w tym komedię studencką Zaakceptowanyz Justinem Longiem, Jonah Hillem i Blake Lively. Superworld nie będzie to pierwsza współpraca z Perezem Jason Bateman, a scenarzysta napisał scenariusz do przeboju podkładowego z 2018 roku Noc gier, który śledzi grupę przyjaciół, którzy regularnie spotykają się na wieczory z grami i zostają wplątani w prawdziwą tajemnicę.

Superworld brzmi, no cóż, całkiem super, i projekt idealny dla Batemana i Pereza. Porównanie do wspaniałej opowieści o superbohaterach Pixara, Iniemamocni, może być tylko obiecujący, a historia z pewnością brzmi tak, jakby miała potencjał, aby wnieść coś nieco innego do raczej zatłoczonego gatunku filmów o superbohaterach.

Niedawno ogłoszona adaptacja Superworld to tylko jeden z wielu interesujących projektów, które Jason Bateman ma w swoim programie reżyserskim, który obejmuje ponowne nawiązanie współpracy z Perezem przy nienazwanej komedii rodzinnej, której akcja rozgrywa się w opuszczonym studiu filmowym założonym w Netflix z Johnem Ceną dołączonym do gwiazdy. Bateman jest również w trakcie rozmów, aby sterować filmem o napadzie zatytułowanym Oto nadchodzi powódź, który zadebiutuje również na Netflix. Oto nadchodzi powódź został napisany przez Pan i Pani Smith i X-Men: Days of Future Past pisarz Simon Kinberg.

Wcześniej Bateman wróci do swojej roli w dramacie kryminalnym Netflix Ozark, który został niedawno przedłużony na czwarty i ostatni sezon. Serial przedstawia Batemana jako Marty’ego Byrde’a, planistę finansowego, który przenosi swoją rodzinę z Chicago do letniej miejscowości wypoczynkowej w Ozarks. Z żoną Wendy i dwójką ich dzieci, Marty wyrusza w drogę po nieudanym programie prania pieniędzy, zmuszając go do spłaty znacznego długu meksykańskiemu baronowi narkotykowemu w celu zapewnienia bezpieczeństwa swojej rodzinie. Doceniony przez krytyków serial, który otrzymał łącznie 32 nominacje do nagrody Primetime Emmy, w którym gra Laura Linney jako Wendy Byrde, żona Marty’ego.

Superworld obecnie nie ma ustawionej daty premiery. Ta wiadomość przychodzi do nas dzięki uprzejmości The Hollywood Reporter.

Przeczytaj też to

SERIAL KILLERS: “Kierunek: Noc”

Molter

Robert Downey Jr. producentem “Sweet Tooth”

Molter

Dyrektor remake’u Child’s Play chce, aby MGM ?zebrało razem swoje rzeczy? i stworzyło sequel

Molter

Zostaw komentarz