Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Seriale

Trylogia RL Stine’s Fear Street Movie trafi prosto na Netflix następnego lata

Netflix w wielkim stylu udostępnia RL Stine swoim subskrybentom. Firma zawarła umowę na Strach Street trylogia filmowa, która została pierwotnie wyprodukowana przez Fox. Disney odziedziczył filmy po zakupie większości zasobów multimedialnych Foxa w zeszłym roku. Ale w świetle bieżących wydarzeń i tych adaptacji, które nie pasowały do ??zwykłego klimatu Disneya, studio postanowiło zawrzeć umowę z Netflix. Zamiast tego usługa przesyłania strumieniowego zmieni lato 2021 w Lato strachu.

Według nowego raportu Netflix nabył prawa do wszystkich trzech Strach Street filmy Disneya. Na razie nie ujawniono szczegółów finansowych. Mówi się, że Netflix wyda wszystkie trzy z nich w odstępie miesiąca następnego lata. Firma połączy je w tematyczne wydarzenie o nazwie The Summer of Fear. Produkcja zakończyła się już na wszystkich trzech filmach, a Leigh Janiak (Miesiąc miodowy, Krzyk: serial telewizyjny) za kamerą. W obsadzie znaleźli się Gillian Jacobs, Ashley Zukerman, Sadie Sink, Kiana Madeira, Charlene Amoia, Ryan Simpkins i Fred Hechinger.

Filmy zostały pierwotnie wyprodukowane przez Chernin Entertainment dla 20th Century Fox. To był ambitny plan, biorąc pod uwagę, że wszystkie trzy filmy zostały nakręcone przed wydaniem jednego z nich. Jednak kiedy trafili w ręce Disneya, sytuacja się zmieniła. Chernin opuścił umowę z Fox po fuzji w zeszłym roku. W międzyczasie Disney poniósł serię klap kasowych, które zostały wyprodukowane przez Fox i odziedziczyły po fuzji. Kolejne ważne rozróżnienie, w przeciwieństwie do niedawnego Gęsia skórka filmy, czy to te Strach Street mówi się, że adaptacje są bardziej przerażające. Nie pasują do marki Disneya, co również ułatwiło ich sprzedaż.

Nie tylko to, ale harmonogram wydań na koniec 2020 roku i większość 2021 roku stał się niesamowicie zatłoczony w wyniku trwającego zamknięcia teatru, które rozpoczęło się w połowie marca. Dzięki temu Disney miałby trudności ze znalezieniem najlepszych nieruchomości Strach Street. W związku z tym pojawiła się umowa z Netflix i łatwo jest zobaczyć odzież. Netflix ma głębokie kieszenie i jest głodny, podobnie jak wszystkie obecnie usługi przesyłania strumieniowego, treści premium.

Strach Street była linią książek stworzoną przez RL Stine, najbardziej znanego jako autor Gęsia skórka seria. Zostały wydane po raz pierwszy w latach 1989-1999. Stine ożywił serię w 2014 roku. Do tej pory książki sprzedały się w ponad 80 milionach egzemplarzy na całym świecie. To sprawia, że ??są potencjalnie atrakcyjne dla studia. Film był rozwijany w takiej czy innej formie od 2015 roku. ABC wyemitowało także pilota serialu opartego na książkach, zatytułowanych Ghosts of Fear Street, w 1998 roku.

Żadne szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione, więc nie jest jasne, które konkretnie książki zainspirowały adaptacje. Z pewnością będziemy Cię informować o udostępnieniu dalszych szczegółów. Ta wiadomość została wcześniej podana przez Deadline.

Przeczytaj też to

Luther jednak powróci w filmie?

Molter

Johnny Depp wcieli się w animowanego maskonura

Molter

Sofia Coppola nakręci dla Apple TV miniserial

Molter

Zostaw komentarz