Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Fani Chadwicka Bosemana pamiętają Gwiazdę Czarnej Pantery w jego 44 urodziny

Trzy miesiące po jego śmierci fani świętują życie i karierę zmarłego, świetnego Chadwick Boseman w jakie byłyby jego 44 urodziny. W 2016 roku u Bosemana zdiagnozowano raka okrężnicy, chociaż zdecydował się kontynuować pracę, zachowując prywatność. Wiadomość o jego raku została upubliczniona pod koniec sierpnia, kiedy Boseman zmarł z powodu komplikacji związanych z chorobą. Od tamtej pory fani na całym świecie opłakują stratę, aw dniu, w którym skończyłby 44 lata, napływa jeszcze więcej postów i wiadomości w hołdzie.

Czarna pantera Gwiazda, Chadwick Boseman miałby dziś 44 lata – czytamy w jednym z tweetów. – Moje serce jest nieruchome, tak złamane po jego wczesnym odejściu w życie. Wszystkiego najlepszego. Spoczywaj spokojnie królu.

?Dzisiaj jest nieoficjalny dzień, który celebruje życie i twórczość aktora Chadwicka Bosemana? – stwierdza inny tweet, dodając zdjęcie Bosemana ze słowami Chadwick Boseman Day. ?Był pierwszym afroamerykańskim głównym aktorem w Marvel Cinematic Universe. Niestety Boseman zmarł na raka okrężnicy. Obejrzyj dziś film na jego cześć!?

Inny fan mówi: ?W te, które byłyby jego 44. urodzinami, ze smutkiem w sercu wspominam mojego ulubionego aktora. Bardzo chciałbym, żeby tu był. Wszystkiego najlepszego, Chadwick Boseman?

?Wiedziałem, że czuję się smutny z jakiegoś powodu? – pisze fan. ?To byłyby 44 urodziny Chadwicka Bosemana. Dosłownie wciąż jestem zraniony, on był i na zawsze pozostanie moim ulubionym aktorem. Jakbym nigdy tego nie przezwyciężył.

Wielu fanów zauważyło również, że Disney złożył hołd Bosemanowi, aktualizując intro Marvel Studios dla Czarna pantera na Disney +. Intro skupia się w szczególności na Bosemanie i jego roli jako T’Challa, łącząc klipy aktora w wideo, które fani udostępniają w mediach społecznościowych. ?To taki piękny hołd? – zauważa jeden z fanów, udostępniając film.

Podczas Czarna pantera może być najpopularniejszą rolą Bosemana, fani świętują jego dziedzictwo, doceniając również jego wiele innych uznanych występów. Obejmuje to jego główną rolę Jackie Robinsona w filmie biograficznym 42, który był jego przełomową rolą w 2013 roku. Znany jest również z ról Jamesa Browna w Wstań, Sędzia Sądu Najwyższego Thurgood Marshall in Marshall, Andre Davis w 21 mostóworaz Stormin ‘Norm w dramacie wojennym Spike’a Lee Da 5 Bloods.

Ostatnią rolę Bosemana można zobaczyć pośmiertnie w dramacie George’a C. Wolfe’a Czarne dno Ma Rainey. Koncentrując się na pamiętnej sesji nagraniowej ?matki bluesa? Ma Rainey z lat 20., w filmie występują także Viola Davis, Glynn Turman, Michael Potts i Colman Domingo. Boseman jest już o nagrodę dla najlepszego aktora na Gotham Awards za tę rolę, a także wcześnie mówi się o roli, która stawia go w kategorii najlepszego aktora na Oscarach. Film ukaże się w serwisie Netflix 18 grudnia.

Oczywiste jest, że Boseman był bardzo kochany przez swoich fanów i kolegów, a ból po jego śmierci nadal kłuje wielu. Może już go nie ma, ale na pewno nigdy nie zostanie zapomniany. Niech spoczywa w pokoju.

Tematy: Czarna Pantera, UrodzinyPrzeczytaj też to

Jeff Bridges ogłasza diagnozę chłoniaka, mówi, że rokowanie jest dobre

Molter

Jurassic World 3 wstrzymuje filmowanie na 2 tygodnie po pozytywnym wyniku testu Covid-19 przez członków załogi

Molter

Enola Holmes ma zupełnie inny rodzaj Sherlocka, Henry Cavill wyjaśnia, dlaczego

Molter

Zostaw komentarz

Facebook