Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Netflixa The Adam Project First Look Goes Time Traveling z Ryanem Reynoldsem

Deadpool gwiazda Ryan Reynolds ponownie połączył siły z Netflix w nadchodzącym filmie science fiction, Projekt Adam, a aktor podzielił się teraz naszym pierwszym oficjalnym spojrzeniem na przygodę z podróżami w czasie. Projekt Adam podobno rozpoczęto produkcję w tym miesiącu w Vancouver, a Reynolds po raz pierwszy rzucił okiem na film na zdjęciu, na którym występuje gwiazda akcji obok aktora dziecięcego Walkera Scobella, który gra 13-letnią wersję Reynoldsa w filmie.

?I ruszamy … rozpoczęły się zdjęcia do Projektu Adam dla @netflix. To wymarzona obsada i ekipa. Cieszę się, że mogę wrócić w mocne ramiona mojego przyjaciela, trenera życia i reżysera @slevydirect?.

Projekt Adam koncentruje się na Adamie Reed, wieku 13, który nadal opłakuje nagłą śmierć swojego ojca rok wcześniej, kiedy pewnej nocy wchodzi do swojego garażu i znajduje tam ukrytego rannego pilota. Ten tajemniczy pilot (Ryan Reynolds) okazuje się starszą wersją samego siebie z przyszłości, w której podróże w czasie są w powijakach. Zaryzykował wszystko, by cofnąć się w czasie w tajnej misji i razem muszą wyruszyć w podróż w przeszłość, aby znaleźć ojca, naprawić sytuację i uratować świat.

Oryginalny film Netflix został pierwotnie ustawiony osiem lat temu w Paramount, w którym to czasie Niewykonalna misja dołączono gwiazdę i ikonę Hollywood, Tom Cruise. Od tego czasu skrypt przeszedł kilka zmian, a najnowszą iterację napisał Niezastąpiony Ty i Banshee scenarzysta Jonathan Tropper. Niedawno zebrane przez Netflix, Projekt Adam zobaczą ponownie współpracę z Reynoldsem Free Guy reżyser Shawn Levy, a także David Ellison, Dana Goldberg i Don Granger jako producenci.

Avengers: Endgame gwiazda Mark Ruffalo niedawno dołączyła do projektu wraz z nominowaną do Oscara aktorką Catherine Keener, a Ruffalo ma zagrać w rolę ojca Reynoldsa, genialnego fizyka, z Keenerem na pokładzie jako złoczyńcą filmu, który ukradł mu potężną technologię. Projekt Adam także gwiazdy strażnicy Galaktyki gwiazda Zoe Saldana jako żona pilota myśliwca Reynoldsa, i Alias’ Jennifer Garner, która w wieku 13 lat zagra matkę Adama.

Projekt Adam będzie także pierwszym filmem, w którym pojawi się Group Initiative Project Ryana Reynoldsa, którego celem jest rozwijanie talentów z niedostatecznie reprezentowanych grup w Hollywood w imię różnorodności i integracji. Aktor ogłosił tę inicjatywę latem, stwierdzając, że znajdzie od 10 do 20 stażystów ze zmarginalizowanych społeczności, niezależnie od wieku, i zapłaci im za zakwaterowanie i szkolenie do swojego następnego filmu.

Reynolds ma w przygotowaniu kilka ważnych projektów Projekt Adam, w tym wysokobudżetowy film akcji Netflix Czerwona wskazówka obok Dwayne Johnson i Gal Gadot oraz zainspirowany grą wideo Free Guyw reżyserii Shawna Levy’ego. Niedawno ogłoszono również, że Reynolds ponownie będzie występował jako antybohater Marvela Deadpool, a Wendy Molyneaux i Lizzie Molyneaux-Loeglin podpisały scenariusz do bardzo oczekiwanego komiksu threequel.

Projekt Adam nie ma jeszcze daty premiery, ale spodziewamy się, że pojawi się w serwisie Netflix w 2021 r. Dzięki uprzejmości Oficjalne konto na Instagramie Ryana Reynoldsa.

Tematy: Projekt Adam, Netflix, StreamingPrzeczytaj też to

Patty Jenkins nazywa reżyserkę Label wielką hańbą

Molter

Nadchodzi Legacy Trailer, ogłoszono transmisję na żywo Halloween PVOD

Molter

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera ma bardzo mało nowego materiału filmowego, ale 80% filmu jest niewidoczne

Molter

Zostaw komentarz

Facebook