Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Dyrektorzy Cherry drażnią 15-letnią serię postaci Toma Hollanda w połączeniu epickiego gatunku

Po niezwykle udanej współpracy z Tomem Hollandem w MCU, bracia filmowi Joe i Anthony Russo ponownie połączyli siły z aktorem, aby dostosować powieść wiśnia autorstwa Nico Walkera jako film AppleTV +. Podczas wywiadu z Colliderem Anthony Russo podkreślił znaczenie głównego związku filmu między głównym bohaterem Hollanda a jego dziewczyną Emily, graną przez Ciarę Bravo.

?Sercem filmu jest relacja między dwojgiem ludzi. Mimo, że film opowiada o dorastaniu i jest to historia miłosna, film wojenny, napad na bank i film o uzależnieniu od narkotyków, wielka mieszanka wielu skomplikowanych życiowych doświadczeń, ale jej sednem jest historia miłosna, której sercem jest relacja między postaciami granymi przez Toma i Ciiarę. Na tym zawiesiliśmy cały emocjonalny łuk filmu. Ponieważ sprawy są skomplikowane i desperackie, jedyną rzeczą, która pozostaje w filmie i pozostaje dla bohaterów, jest więź, którą mają ze sobą. I jak mogą na tym polegać, aby iść do przodu pomimo bardzo trudne okoliczności ?.

wiśnia opowiada historię sanitariusza o imieniu Cherry, granego przez Tom Holland, który cierpi na PTSD. Zmaganie się z problemami psychicznymi prowadzi Cherry na ciemną ścieżkę, która skutkuje uzależnieniem od opioidów i staniem się przestępcą. Oczywiście takie drastyczne zmiany w życiu człowieka zachodzą przez długi czas i wiśnia przeanalizuje półtorej dekady życia głównego bohatera, podzielone na odrębne rozdziały.

“Film jest o [Holland’s] koło życia. To około 15-letniego cyklu życia. Jest podzielony na rozdziały, w których każdy rozdział jest kręcony tak, jakby był innym filmem, ale wszystkie są w pewien sposób połączone. Ale jest w tym element gonzo … w jednym rozdziale jest realizm magiczny, potem absurd, potem realizm brutalny, a potem horror, a potem czarny humor, więc naprawdę obejmuje szeroki zakres doświadczeń zarówno dla postaci, jak i dla publiczności. W każdym rozdziale dokonaliśmy bardzo odmiennych wyborów filmowych, od kostiumów po występy, obiektywy, styl pracy kamery i sposób, w jaki kamera porusza się w rytm muzyki. Miejmy nadzieję, że nie jest to wstrząsająca zmiana dla publiczności, ale porusza i zabiera cię w miejsca, których się nie spodziewasz, z rozdziału na rozdział. A kiedy zbierzesz to wszystko w całość, miejmy nadzieję, że uzyskasz zaskakujące i wyjątkowe przeżycie filmowe ?.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak młoda i chłopięca Holland gra tak złożoną postać, podczas gdy bracia Russo udowodnili swój talent do tworzenia historii, które przyciągają uwagę głównego nurtu, zachowując jednocześnie swój charakterystyczny styl. Wyreżyserowane przez Joe Russo i Anthony Russo, wiśnia występują Tom Holland, Ciara Bravo, Jack Reynor, Forrest Goodluck i Bill Skarsg?rd. Film ma pojawić się na Apple TV + w 2021 roku. Ta wiadomość pochodzi dzięki uprzejmości zderzak.

Tematy: Cherry, Apple TV +, Streaming


Przeczytaj też to

Do śmierci w kajdankach Megan Fox zmarłemu w lipcu

Molter

Olivia de Havilland nie żyje, przeminęła z gwiazdą wiatru miała 104 lata

Molter

Scream 5 przywraca Marleya Sheltona, ogłoszono więcej członków obsady

Molter

Zostaw komentarz