Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Netflix Matilda Musical zdobywa gwiazdę Jamesa Bonda Lashanę Lynch jako Miss Honey

Netflix zajmuje się Matildą Roalda Dahla, powoli łącząc gwiazdorską obsadę Nie ma czasu na śmierć i Kapitanie Marvel gwiazda Lashana Lynch stoi teraz w kolejce, by zagrać Miss Honey, życzliwą, inspirującą nauczycielkę, która zostaje przyjaciółką i powiernicą Matyldy po przyjęciu utalentowanego młodzieńca pod swoje skrzydła. To Matilda adaptacja dla Netflix będzie oparta na muzycznej wersji teatralnej klasycznej historii Roalda Dahla, w której młody cudowny mol książkowy walczy ze swoimi rodzicami i dyrektorką nemezis, panną Trunchbull.

Lashana Lynch dołącza do niej Nie ma czasu na śmierć współgwiazda Ralph Fiennes, który już zapisał się do projektu jako tyrańska dyrektorka Miss Trunchbull, zgodnie z trendem wyznaczonym przez oryginał Matilda The Musical przedstawienie teatralne, w którym występuje również postać Trunchbulla granego przez mężczyznę.

Niezwykle popularna sceniczna wersja muzyczna tej historii jest nadawana w Londynie od 2011 roku i miała udany występ grając na Broadwayu w latach 2013-2017. Oryginalny reżyser serialu Matthew Warchus, którego poprzednie filmy to dramat biograficzny z 2014 roku. Duma, jest na pokładzie, aby kierować adaptacją dla Netflix.

Scenariusz zostanie napisany przez scenarzystę muzycznego Dennis Kelly, który zdobył nagrodę Tony za adaptację powieści. Musical został opracowany przez australijskiego komika Tima Minchina, który skomponował muzykę i teksty do produkcji, która bez wątpienia przeskoczy ze sceny na ekran wraz ze wszystkim innym. W swoim czasie serial zdobył kilka nagród Tony i spotkał się z dużym uznaniem krytyków.

Matila został wcześniej zaadaptowany na duży ekran dzięki uprzejmości reżysera Danny?ego DeVito, którego adaptacja książki dla dzieci Dahla stała się cenną własnością kinową dla wielu i słusznie. Wydany w 1996 roku film podąża za przedwcześnie rozwiniętą młodą dziewczyną imieniem Matylda, która odkrywa, że ??ma zdolności telekinetyczne. Używa tych zdolności, by robić figle swoim okrutnym, niekochającym rodzicom i złowieszczej dyrektorce swojej szkoły, pannie Trunchbull. Historia została zaadaptowana przez Nicholasa Kazana i Robina Swicorda i wyreżyserowana przez DeVito, który gra również rolę ojca Matyldy. Reszta obsady to Mara Wilson, Rhea Perlman, Paul Reubens, Pam Ferris i Embeth Davidtz jako Miss Honey.

Matilda to tylko jedna z wielu adaptacji Roalda Dahla, które mają trafić na Netflix, a gigant strumieniowania planuje ożywić niezliczone historie, w tym animowany Willy Wonka serie, a także nowe wersje BFG, Twits, Charlie i wielka szklana winda i więcej.

Miss Honey to nie jedyna kultowa rola przyszłości Lyncha, a aktorka ma zostać pierwszą kobietą 007 w nadchodzącej przygodzie z Bondem, Nie ma czasu na śmierć. Wyreżyserowany przez Cary?ego Joji Fukunagę na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade?a, Fukunagi i Phoebe Waller-Bridge, Nie ma czasu na śmierć podnosi się pięć lat po schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, a James Bond opuścił już czynną służbę. Podchodzi do niego Felix Leiter, jego przyjaciel i oficer CIA, który prosi go o pomoc w poszukiwaniu Valdo Obrucheva, zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że Obruchev został porwany, James Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

Netflix?s Matilda nie ma jeszcze daty premiery, ale możesz złapać Lashanę Lynch w Nie ma czasu na śmierć kiedy pojawi się w kinach 2 kwietnia 2021 roku. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości The Hollywood Reporter.

Tematy: Matilda the Musical, Netflix, Streaming


Przeczytaj też to

John Candy Day ogłoszony w Toronto dla uczczenia późnego komika

Molter

Christina Ricci chciała jako Morticia w ponownym uruchomieniu rodziny Addamsów Tima Burtona?

Molter

Cinemark odpowiada na premierę filmu Warner Bros. 2021 w HBO Max

Molter

Zostaw komentarz