Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Sylvester Stallone to oldschoolowy superbohater w najnowszym spojrzeniu na Samarytanina

Jedna z najbardziej znanych gwiazd akcji wszechczasów, Sylvester Stallone, przygotowuje się do zagrania pełnoprawnego superbohatera w swoim nadchodzącym filmie Samarytanin. Total Film Magazine opublikował niedawno nowe zdjęcie z filmu, wraz z wywiadem z reżyserem filmu, Juliusem Avery, który obiecał, że w filmie Stallone nakręci sceny akcji, które wykonywał w czasach swojej świetności.

Tak naprawdę nie mieliśmy superbohaterów. Mieliśmy tylko bohaterów akcji. A Sly był najbliższą rzeczą, jaką mieliśmy do superbohatera. Więc umieścić go w filmie o superbohaterach? To jest świeże i fajne, a ludzie będą się świetnie bawić z. To jest film z wielkiego wydarzenia ? widzimy, jak nasi bohaterowie skopią tyłki. Zobaczymy, jak Sly robi rzeczy, których nie robił od dawna, w naprawdę pomysłowy sposób. Ma 73 lata! Jestem zdumiony tym, ile on tak naprawdę robi. Mówię wam, większość dwudziestokilkuletnich facetów nie byłaby w stanie zrobić tego, co Sly robi w tym filmie .

Kadr z Samarytanin przedstawia Sylwester Stallone z postrzępioną białą brodą, gdy wydaje się ratować małego chłopca przed wypadkiem samochodowym, spychając z niego samochód. Scena wskazuje, że postać Stallone ma super siłę, ponieważ z łatwością trzyma samochód jedną ręką. Jest to zgodne z opublikowanym streszczeniem filmu, w którym stwierdza się, że młody chłopak dowiaduje się, że obok niego mieszka superbohater grany przez Stallone, który zaginął 20 lat temu.

Jak zauważa Avery, zanim kinowe wszechświaty superbohaterów stały się wszechobecne, widzowie mieli takich facetów jak Stallone, Arnold Schwarzenneger i Jackie Chan grających postacie z nadprzyrodzoną zdolnością do kopania tyłków. Postacie takie jak Rocky i Rambo są tak blisko superbohaterów, jak tylko możesz, bez wkładania ich w peleryny i rajstopy.

Nawet poza tymi postaciami Stallone nie jest obcy filmom komiksowym. Na początku swojej kariery startował w roli Supermana. Chociaż ta rola się nie urzeczywistniła, Stallone odcisnął swoje piętno na postaci sędziego Dredda w filmie z 1995 roku o tym samym tytule. Ostatnio aktor odegrał niewielką rolę w strażnicy Galaktyki franczyzy jako szef Ravager Starhawk, z zasugerowaniem, że rola zostanie rozszerzona w przyszłych filmach.

Z dotychczasowego wyglądu filmu Samarytanin połączy mity o superbohaterach z odważną akcją i emocjonalnym dramatem, dzięki którym Stallone stał się gwiazdą na początku swojej kariery. Dla fanów oldskulowych filmów akcji będzie to dobra okazja, aby ponownie zobaczyć aktora kopiącego wszelkiego rodzaju dupki na ekranie.

Samarytanin reżyseruje Julius Avery na podstawie scenariusza Bragiego F. Schuta. Sylvester Stallone będzie produkować i zagrać w filmie wraz z aktorami Javonem Waltonem, Martinem Starrem, Pilou Asb?k, Dascha Polanco i Moises Arias. Samarytanin ma się ukazać 4 czerwca w Wielkiej Brytanii. Ta wiadomość pochodzi z GamesRadar.

Tematy: Samarytanin


Przeczytaj też to

Jim Gaffigan w chrześcijańskim filmie “Jesus Revolution”

Molter

Gra wideo Kill the Justice League zostanie zaprezentowana w DC FanDome

Molter

Aktor Nick Cordero nie żyje. Zmarł z powodu powikłań po COVID-19

Molter

Zostaw komentarz

Facebook