Wyfilmowani.pl – o filmach i serialach w innym wydaniu
Film

Bridgerton Star Regé-Jean Page odpowiada na plotki na temat Jamesa Bonda: Jestem bardzo zadowolony

Kolejny dzień i kolejny gorący brytyjski aktor wziął udział w wyścigu, aby zostać kolejnym Jamesem Bondem po Danielu Craigu. Netflix?s Bridgerton gwiazda Regé-Jean Page ostatnio przerwał pogłoski, kiedy zamieścił swoje zdjęcie z planu swojego programu z podpisem Regencja, członkowie rodziny królewskiej. Wstrząśnięty i poruszony.

Wielu postrzegało tę kwestię jako potwierdzenie, że aktorowi zaproponowano rolę Bonda, w wyniku czego szanse zakładów na jego obsadę jako kultowego szpiega dramatycznie wzrosły na korzyść aktora. W wywiadzie z Jimmy?m Fallonem Page odniósł się do plotek i przyznał, że w tej chwili są one w dużej mierze bezpodstawne.

Jeśli jesteś Brytyjczykiem i robisz coś, co ludzie dobrze znają, ludzie zaczną mówić słowo B . Bardzo się cieszę, że mam odznakę, bardzo się cieszę, że jestem w towarzystwo takich ludzi, którzy mają odznakę, ale to tylko odznaka .

Casting Page byłby zgodny z James Bond niedawny krok franczyzy polegający na dodaniu większej różnorodności przed i za kamerą. Obejmowało to dodanie Fleabag scenarzystka i gwiazda Phoebe Waller-Bridge jako autorka scenariuszy Nie ma czasu na śmierć by wzmocnić sceny z udziałem postaci kobiecych i obsadzić Lashanę Lynch jako Nomi, młodą czarnoskórą agentkę, która zastąpiła Bonda Craiga jako nowy 007.

Obsada Regé-Jeana Page?a, który ma mieszane pochodzenie rasowe, byłaby zgodna z takimi próbami franczyzy, aby otworzyć swój świat na różnorodne głosy i doświadczenia. Page nie jest również pierwszym nie-białym aktorem, który jest popularnym kandydatem do roli Bonda, a Idris Elba od dawna jest postrzegany jako naturalny kandydat do tej roli. W zeszłym roku wieloletnia producentka Bonda, Barbara Broccoli, potwierdziła, że ??casting do następnego Bonda będzie daltonistą, ale postać pozostanie mężczyzną.

Może być dowolnego koloru, ale jest mężczyzną. Uważam, że powinniśmy tworzyć nowe postacie dla kobiet ? silne postacie kobiece. Nie interesuje mnie za bardzo branie męskiej postaci i zagrywanie jej przez kobietę. Myślę, że kobiety są o wiele bardziej interesujące niż to. ?

Niezależnie od tego, czy Page dostanie pracę, na razie fani Bonda mają ostatnią wycieczkę Daniela Craiga jako uprzejmego szpiega, na który czekają Nie ma czasu na śmierć. W filmie postać Craiga wychodzi z emerytury, by zmierzyć się z nikczemnym Safinem, granym przez Ramiego Maleka, który nie tylko zagraża pokojowi na świecie, ale także ludziom, na których Bond najbardziej zależy. Miejmy nadzieję, że film pozwoli Craigowi zakończyć karierę jako Bond na wysokim poziomie.

Wyreżyserowany i współautorem scenariusza Cary Fukunaga, Nie ma czasu na śmierć występują Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek.

Tematy: James Bond


Przeczytaj też to

Tobin Bell ma jeden warunek powrotu jako John Kramer w serii Saw

Molter

Zdjęcia do produkcji Michaela Baya ruszyły w czasie pandemii

Molter

Zwiastun Stand In podwaja Drew Barrymore w Hijinks z zamianą tożsamości

Molter

Zostaw komentarz

Facebook