Długo oczekiwany zwiastun Skład samobójców został niedawno wydany, dając nam pierwsze właściwe spojrzenie na obsadę zwariowanych antybohaterów i złoczyńców w filmie Jamesa Gunna. Godnym uwagi nowym wpisem do serii jest King Shark, którego głosem jest Sylvester Stallone. W komiksach King Shark jest przedstawiany jako młot. Gunn udał się na Twittera, aby wyjaśnić, dlaczego genealogia postaci została zamiast tego zmieniona na żarłacza białego.

?Zrobiłem testy z projektem młota, który uwielbiam i początkowo myślałem, że będę go używać. Ale mając oczy rozstawione po bokach, sprawiało to, że interakcje z innymi ludźmi były niesamowicie niewygodne. Tak naprawdę nie można było zobaczyć, jak patrzy na drugą osobę a ujęcia były zwykle zbyt szerokie ?.

Wygląda na to, że przeprojektowanie postaci przez Gunna było wyłącznie kwestią praktyczności w procesie filmowania. Ale przeprojektowanie zakończyło się nieoczekiwanie powtórzeniem innej popularnej najnowszej wersji King Shark na animowanym Harley Quinn pokazać. W serialu, jak w Skład samobójców, King Shark jest przedstawiany jako żarłacz biały o nieco ciastowatej budowie.

Niektórzy fani przypuszczali, że popularność postaci w serialu mogła skłonić zespół za nią Skład samobójców rozwijać własnego rekina królewskiego w podobny sposób. Ale w kilku kolejnych tweetach James Gunn wyjaśnił, że podobieństwo między jego King Shark a tym w serialu jest zwykłym zbiegiem okoliczności.

?Od samego początku nalegałem na ciało tatusia, ponieważ nie sądziłem, że King Shark będzie miał taką strukturę ciała ssaka … Uwielbiam ten projekt, pokaz Harley Quinn i wersję @RonFunches, ale to był kompletny zbieg okoliczności, ponieważ kręciliśmy rok przed ich debiutem. Wersja @ TheSlyStallone (opracowana przez @steveagee na planie) jest zupełnie inna ?.

Zbieg okoliczności czy nie, King Shark był postacią przełomową Harley Quinni wygląda na przełomową postać w Skład samobójców również, sądząc po liczbie memów i odniesień w Internecie, które postać już zebrała. To nie pierwszy raz, gdy stworzenie czysto CGI, z głosem znanego aktora, stało się wyróżniające w jednym z filmów Gunna, ponieważ to samo stało się z Grootem, wyrażonym przez Vin Diesel w oryginale strażnicy Galaktyki film.

Napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, Skład samobójców występują Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Sylvester Stallone jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, ze Steve Agee, Taika Waititi i Storm Reid. Film pojawi się w kinach i na antenie HBO Max 6 sierpnia.

Tematy: Suicide Squad 2, Suicide Squad