Pierwszy zwiastun kontynuacji komedii akcji Lionsgate Ochroniarz żony Hitmana jest teraz online i ponownie przedstawia widzom cudowną, dziwną parę Ryana Reynoldsa i Samuela L. Jacksona. Drażni wszystkie sekwencje pościgów, strzelaniny i zingery Reynoldsa, jakich możesz chcieć, Ochroniarz żony Hitmana wygląda na przyjemną dla fanów kontynuację hitu z 2017 roku.

Pierwszy Ochroniarz Hitmana następuje Deadpool gwiazda Ryan Reynolds jako najlepszego na świecie agenta ochrony, Michaela Bryce’a, którego kariera gwałtownie się pogorszyła po nieudanej misji. Nieugięty ochroniarz Reynoldsa i manipulacyjny zabójca Jacksona, Darius Kincaid, od lat stoją po drugiej stronie kuli i walczą o głowy, rzucając ich razem przez szalenie oburzające 24 godziny.

Rozgrywający się cztery lata po wydarzeniach z oryginału, Ochroniarz żony Hitmana ponownie zwraca uwagę na najbardziej śmiercionośną parę na świecie – ochroniarza Michaela Bryce’a i zabójcę Dariusa Kincaida, ponownie granych przez Ryana Reynoldsa i Samuel L. Jackson odpowiednio, gdy niedopasowana para ponownie znajduje się na kolejnej misji zagrażającej życiu.

Wciąż nielicencjonowany i poddawany kontroli, Bryce zostaje zmuszony do działania przez jeszcze bardziej niestabilną żonę Dariusa, niesławną międzynarodową oszustkę Sonię Kincaid (Salma Hayek). Gdy Bryce zostaje zepchnięty na krawędź przez swoich dwóch najniebezpieczniejszych obrońców, trio wkracza ponad ich głowami w globalnym spisku i wkrótce odkrywa, że ??wszyscy stoją między Europą a mściwym i potężnym szaleńcem (Antonio Banderas). W zabawnym i śmiertelnym chaosie dołącza również Morgan Freeman … cóż, musisz to zobaczyć.

Oprócz Reynoldsa, Jacksona, Hayeka i reszty, Ochroniarz żony Hitmana występuje także Frank Grillo (The Purge: Anarchy), Richard E. Grant (Logan), Tom Hopper (Akademia Parasolowa), Caroline Goodall (Hunter Killer), Rebecca Front (The Thick of It), Gabriella Wright (Transporter zatankowany), Alice McMillan (Outlander) Kristofer Kamiyasu (Dobry wróżby) i Blake Ritson (Krypton).

Podczas gdy pierwszy Ochroniarz Hitmana spotkał się z raczej chłodnym przyjęciem przez krytyków, publiczność dobrze zareagowała na eskapady z kumplami Reynoldsa i Jacksona, a film ostatecznie zgarnął bardzo zdrowe 180,6 miliona dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 30 milionów dolarów. Bez wątpienia zapewni on mile widziany eskapizm po wejściu do kin.

?To rodzaj letniego filmu akcji, który dostarcza jeszcze więcej komedii i bardziej ekscytującej akcji niż pierwszy film – i jest idealny także dla fanów nowych w serii? – powiedział w oświadczeniu Ron Schwartz, prezes Lionsgate Worldwide Distribution. ?The Hitman’s Wife’s Bodyguard jest tym, o co chodzi w letnich filmach – wspaniałą rozrywką dla tłumów?.

Ochroniarz żony Hitmana widzi, jak Patrick Hughes wraca na krzesło reżysera, pracując na podstawie scenariusza napisanego przez Toma O’Connora, Brandona i Phillipa Murphy’ego. Ochroniarz żony Hitmana pierwotnie miał zostać wydany w sierpniu 2020 r., ale został opóźniony ze względu na trwającą sytuację globalną. Tytuł został początkowo przesunięty o cały rok wstecz, ale po ostatniej zmianie daty premiery widzowie będą mogli to zobaczyć Ochroniarz żony Hitmana nieco wcześniej, niż oczekiwano, ponieważ film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 16 czerwca 2021 r. przez Lionsgate. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Lionsgate.

Tematy: Ochroniarz Hitmana 2, Ochroniarz Hitmana