Zack Snyder właśnie wypuścił nowy zwiastun Army of the Dead do swojego filmu o napadzie na Netflix, a ryczący tygrys zombie wydaje się być gwiazdą przełomu. W zwiastunie, w którym znajduje się silna obsada, na czele której stoi Dave Bautista, fani filmów o zombie mogą być podekscytowani. Być może największym na wynos, o którym mówi większość fanów, jest częściowo zgniły tygrys – który najwyraźniej nazywa się Valentine.

?Valentine, tygrys zombie! KOCHAM GO? – pisze podekscytowany jeden z fanów.

?lstg, jeśli coś stanie się Tygrysowi Zombie Valentineowi, będziemy się buntować? – czytamy w innym tweecie.

Inny fan napisał na Twitterze: ?Jeśli cokolwiek stanie się Valentineowi, tygrysowi zombie, rozbiję obóz we wzmiankach Zacka Snydera. Zostanę? Charliem Hunnamem? czy to będzie Green Lantern? ? chłopak.”

?Inteligentne zombie w Armia Umarłych!? TYGRYS Zombie !? W porządku. Od razu jestem o 100% bardziej podekscytowany, niż byłam ?- pisze ktoś inny.? Ten nie może tu dotrzeć wystarczająco wcześnie ?.

?Nie jestem wielkim fanem filmów o zombie, ale cholera, czy #ArmyOfTheDead wygląda fantastycznie? – mówi ktoś inny. ?Emocjonujący film o napadzie na przejażdżkę, w którym bierze udział różnorodna obsada postaci, inteligentne i szybkie zombie, KRÓLOWA zombie … i Walentyna Tygrys Zombie.

Inny fan zastanawia się, czy walentynkowy wygląd to coś takiego Tiger King gwiazda pojawi się również z tweetem o treści: ?Byłoby fajnie, gdyby w #ArmyOfTheDead był zombie Joe Exotic wraz z tygrysem zombie?.

I chwaląc Valentine’a, inny fan przyznaje, że był już na pokładzie, gdy zobaczył Króla Rock ‘n Roll. ?Gwiazdą tego jest prawdopodobnie tygrys zombie, ale osobiście stałem się w 100% na pokładzie, kiedy zobaczyłem nieumarłego podrabiacza Elvisa?, tweetuje fan.

Przedstawienie tygrysa zombie pokazuje, że Snyder jest gotów uczynić swoich nieumarłych znacznie bardziej niebezpiecznymi Armia Umarłych. Wracając do pierwszego filmu o zombie Snydera, lata 2003 Świt żywych trupów remake, zwierzęta okazały się odporne na wirusa. Ci, którzy przeżyli, wykorzystali to nawet, zmuszając psa do bezpiecznego przemierzania hord zombie, aby nosić zapasy. Dobra wiadomość dla tych, którzy przeżyli, jest taka, że ??nieumarłe zwierzęta nie były czymś, o co musieli się martwić.

Tak jak jest Armia Umarłych, tylko ptaki są odporne na wirusa zombie. Nie tylko uczyniłoby to ogrody zoologiczne szczególnie niebezpiecznymi, ale także pomaga uczynić Las Vegas znacznie bardziej przerażającym, gdy grasują teraz zombie pokazowe tygrysy. Choć wygląda na przerażającą bestię, koncept wyraźnie intrygował również widzów filmowych, więc wydaje się, że zmiana zasad wirusa i sprowadzenie przerażającego tygrysa zombie było genialnym pomysłem dla Zack Snyder.

Armia Umarłych śledzi grupę najemników planujących napad na kasyno w Las Vegas wypełnionym zombie. W filmie występują Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Tig Notaro, Garret Dillahunt, Hiroyuki Sanada i nie tylko. Film ukaże się w serwisie Netflix 21 maja 2021 roku. Nowy zwiastun pochodzi do nas Zack Snyder na Twitterze.

Tematy: Army of the Dead, Netflix, Streaming