Wobec braku nowych filmów MCU fani przybywali do Disney +, aby cieszyć się małymi ekranami z serii, która rozpoczęła się od WandaVision i kontynuował Sokół i zimowy żołnierz. Dalej jest Loki, w którym Tom Hiddleston powraca jako Bóg psot. W wywiadzie dla Empire aktor wyjaśnił, w jaki sposób logo jego miniserialu solowego podpowiada, o czym będzie serial.

?Chcę zachować świeżość programu na czas jego pojawienia się, ale warto się nad tym zastanowić [show’s] logo, które wydaje się odświeżać i przywracać. Czcionka opisująca Lokiego wydaje się zmieniać kształt. Loki jest kwintesencją zmiennokształtnego. Jego bezwzględna natura polega na tym, że nie wiesz, czy w MCU jest bohaterem, złoczyńcą czy antybohaterem. Nie wiesz, czy możesz mu zaufać. Dosłownie i fizycznie zmienia kształt w strażnika z Asgardu lub wielokrotnie w Kapitana Amerykę. Thor opowiada o tym, jak mógł zmienić się w węża. “

W Avengers: Infinity War, Loki został zamordowany z rąk Thanosa. Ale potem w Avengers: Endgame, Loki z przeszłości zdołał uciec z głównej osi czasu przy pomocy kamienia nieskończoności. Nadchodzące miniserie będą podążać za tą wersją Lokiego, gdy zostanie schwytany przez potężny organ ds. Rozbieżności czasu (TVA) i zmuszony do wykonywania dla nich misji, aby przywrócić linię czasu do jej naturalnego porządku.

Podczas gdy Loki, który zginął z rąk Thanosa, był dobrym facetem, Loki, który został schwytany przez TVA, nadal jest złoczyńcą, który próbował przejąć Ziemię z pomocą Chitauri. Oznacza to, że postać ponownie będzie odbywać podróż od złoczyńcy do bohatera. Według Hiddlestona, ta nowa wersja Lokiego szuka swojej prawdziwej tożsamości po całym życiu noszenia różnych masek.

?Myślę, że zmiennokształtne logo może dać ci wyobrażenie, że Loki, serial, dotyczy tożsamości i integracji odmiennych fragmentów wielu jaźni, którymi może być, i być może wielu ja, którymi jesteśmy. Myślałem, że to bardzo ekscytujące, ponieważ zawsze uważałem Lokiego za bardzo złożony konstrukt. Kim jest ta postać, która może nosić tak wiele masek i zmienia kształt, i wydaje się, że zmienia swoje zewnętrzne odczucia za sześć pensów? “

W komiksach Marvela Loki jest przedstawiany jako pełnoprawny czarny charakter. Ale popularność Toma Hiddlestona jest taka, że ??jego postać jest pokazywana w coraz bardziej sympatycznym świetle w MCU. Ciekawie będzie zobaczyć, czy nowy program oferuje jakiś rodzaj odkupienia Lokiego, zanim przeniesie go z powrotem na główną oś czasu MCU.

Loki występują Tom Hiddleston, Owen Wilson, Sophia Di Martino, Sasha Lane, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Seria pojawi się w Disney + w piątek, 11 czerwca. Ta wiadomość pochodzi z Empire Online.

Tematy: Loki, Disney Plus, Streaming