Dziedzictwo Jowisza twórca Mark Millar udostępnił kilka nowych plakatów i promocji z postaciami, z których każdy przedstawia członka rodziny z supermocarstwami. Prowadzone przez Śmiałka Steven S. DeKnight, nadchodząca adaptacja komiksu Millara i Franka Quitely’a o tym samym tytule, ma mieć premierę w serwisie Netflix w przyszłym miesiącu.

Każdy z plakatów Jupiter’s Legacy przedstawia innego członka głównej obsady, zaczynając od Transformers gwiazda Josh Duhamel jako Sheldon Sampson AKA The Utopian, ?Przywódca Unii Sprawiedliwości i patriarcha rodziny Sampsonów?. Obok niego jest jego żona ?Lady Liberty, grana przez @mslesliebibb, żona Utopian, matka Chloe i Brandon oraz oryginalna członkini szóstki?.

Ich syn Brandon Sampson AKA Paragon, grany przez Andrew Hortona, odegra główną rolę w serialu, próbując sprostać spuściźnie swojego ojca. Para superbohaterów ma również córkę, Chloe Sampson, graną przez Elenę Kampouris, która jest opisana jako ?Modelka, wpływowa, córka Utopisty i wszystko inne niż bohater?.

Podobnie jak w komiksie, serial skupi się na relacjach Sheldona i Grace z ich dziećmi, które również urodziły się z ich własnymi mocami. Jednak oboje zostali rozczarowani obowiązkami superbohatera, a Brandon wierzył, że wszystkie prawdziwe zagrożenia wymarły lata temu, podczas gdy Chloe woli życie pełne imprez i zażywania narkotyków.

Ostatni plakat przedstawia Bena Danielsa (Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie, Korona jako starszy brat Sheldona Sampsona, Walter, który staje się Falą Mózgu i włada mocami psychicznymi, które pozwalają mu oddzielić umysł innej osoby od jej fizycznego ciała i uwięzić ją w ?psychicznym obrazie? własnego dzieła. Wierzy, że on i tylko on wie, jak uczynić świat lepszym miejscem i nie pozwoli nikomu powstrzymać go przed osiągnięciem tego.

Dziedzictwo Jowisza opowiada historię pierwszych na świecie superbohaterów, którzy otrzymali swoje moce w latach trzydziestych XX wieku. Przewijając do dnia dzisiejszego, stali się szanowanym starszym strażnikiem, ale ich supermocne dzieci walczą o sprostanie legendarnym wyczynom swoich rodziców. Wydarzenia są uruchamiane przez Sheldona Sampsona, patriotycznego Amerykanina, który stracił wszystko podczas krachu na giełdzie w 1929 roku. Wraz z małą grupą przyjaciół i rodziny, Sampson czarteruje łódź na tajemniczą wyspę 600 mil na zachód od Zielonego Przylądka. wyspa pojawia się mu we śnie.

Po podróży na wyspę ze swoim bratem Walterem i grupą pięciu starych przyjaciół z college’u, w tym jego przyszłej żony Grace, Sampson wraca do Stanów Zjednoczonych i zostaje Utopianem, odpowiednikiem Supermana, z pozostałymi również nasyconymi różnymi mocami. Razem tworzą Liga Sprawiedliwych-esque Team o nazwie The Union.

Opowieść jest rozległą epopeją o superbohaterach, a sam Millar porównuje nadchodzącą serię akcji na żywo do kilku serii ?pewniaków?. ?Chciałem zrobić jedną historię, która stałaby się największym eposem o superbohaterach wszechczasów? – powiedział. ?Chciałem zrobić superbohatera Władca Pierścieni, który byłby ponadczasowy i byłby tylko zderzakiem z kolekcją książek, które ludzie czytaliby za 50 lub 100 lat … [Jupiter’s Legacy is like The Godfather] w tym sensie, że chodzi o niezwykłą rodzinę w samym sercu najbardziej oburzającej sytuacji. Ale wydaje się niesamowicie ludzki i bardzo wielowarstwowy, ponieważ możesz odnosić się do każdego w historii i nadaje jej to człowieczeństwo ?.

Dziedzictwo Jowisza zadebiutuje w serwisie Netflix 7 maja 2021 r. Dzięki uprzejmości Konto Marka Millara na Twitterze.

Tematy: Jupiter’s Legacy, Netflix, Streaming