Aktor Jaleel White, były gwiazdor dziecięcy znany z roli Steve’a Urkela Sprawy rodzinne, ogłosił wprowadzenie nowej marki konopi stworzonej we współpracy z 710 Labs. Nowa linia konopi, nazwana ItsPurpl, zawiera odpowiednio wiele wariantów popularnego szczepu Purple Urkle. Będzie nawet zawierał nowy szczep o nazwie Stefan, nawiązanie do bardziej czarującego alter-ego Steve’a Urkela Sprawy rodzinne.

?Przyjaciele i rodzina zawsze uważali, że zabawne jest wysyłanie mi swoich nielegalnych zdjęć umieszczanych na produktach z konopi indyjskich w aptekach w całym kraju?, Jaleel White powiedział Forbesowi w niedawnym wywiadzie, wyjaśniając, dlaczego zdecydował się zaangażować w branżę konopi indyjskich. ?Przyjaciel z dzieciństwa z drugiej klasy to osoba, której przypisuję upewnienie się, że podchodzę do rzeczy we właściwy sposób. Co kilka miesięcy od co najmniej 2016 r. Nowy biznesmen pojawiał się z pomysłami, które wydawały się bardzo wykorzystujące dziedzictwo postaci Urkela i nastawiony na pieniądze ?.

Gwiazda sitcomu z lat 90. dodała: ?Na początku było to pochlebne, ale potem frustrujące stało się oglądanie i słyszenie o Purple Urkle na rynku konopi indyjskich. Rzeczą, która zawsze mnie wyróżniała, był brak wyraźnego lidera marki w zakresie ognistofioletowego zioła?. powiedział Forbes. – To nie miało dla mnie sensu, że żadna znacząca firma nie zajęła tego pasa, więc dlaczego nie ja?

?710 nigdy nie była marką, która dążyła do promocji celebrytów, ponieważ naszym celem zawsze była jakość ponad wszystko? – mówi założyciel 710 Labs, Brad Melshenker. ?Zwykle pozwalamy produktowi mówić sam za siebie. Ale z biegiem lat Jaleel i ja zostaliśmy przyjaciółmi i nasze rozmowy w naturalny sposób przekształciły się w projekt. Był w podróży, aby znaleźć prawdziwego Purple Urkel z wczesnych lat 2000. Nie tylko to chciał znaleźć najbardziej aromatyczne fioletowe odmiany i przez lata zbierał nasiona ze swoim przyjacielem Seanem tylko w tym celu ?.

Znakowanie ItsPurpl przedstawia ombre-fioletową postać Steve’a Urkela na eleganckim czarnym opakowaniu. Dostępna będzie również limitowana seria produktów, w tym gofrownica. Seria sprzedawanych szczepów Purple Urkle będzie również zawierała długopisy vape i ?Noodle Doinks?, określenie ręcznie zwijanego skręta, w którym jako kuli używa się makaronu fusilli.

?Strąki żywicy są nadal niedoceniane? – powiedział White. ?Palenie końcowego rezultatu z tak wysokiej jakości strąka było surrealistyczne. Czuję się trochę jak Willy Wonka, smak wyszedł tak słodki winogronowy. Jadalne są zdecydowanie aspiracją. Ale musimy się czołgać, zanim będziemy mogli chodzić?.

White jest najbardziej znany z gry Steve’a Urkela Sprawy rodzinne, rolę, którą zagrał ponownie w 2019 roku w serialu animowanym Scooby-Doo and Guess Who ?. Zapewnił także głos Sonic the Hedgehog w oryginalnej serii kreskówek postaci z gry wideo w latach 90. Niedawno pracował jako lektor DuckTales i Teen Titans Go i miał stałą rolę w serialu Netflix Wielki pokaz.

Linia konopi ItsPurpl firmy White zostanie oficjalnie wprowadzona na rynek 20 kwietnia 2021 r. Początkowo będzie na półkach aptek w Kalifornii, a w przyszłości planuje się rozszerzyć na kolejne rynki. Możesz być na bieżąco i dowiedzieć się więcej o marce na oficjalnej stronie internetowej ItsPurpl. Możesz przeczytać wywiad z White’em na temat jego nowego produktu pod adresem Forbes.

Tematy: Sprawy rodzinne