Tom Hardy przebiera się za Wolverine’a w dziele sztuki fanowskiej, wyobrażającym Jad gwiazda grająca postać Marvela. W obecnej postaci X Men zostaną ponownie uruchomione, gdy zespół superbohaterów zostanie ponownie wprowadzony do Marvel Cinematic Universe. Żadne informacje o obsadzie nie zostały jeszcze ujawnione, kto będzie grał Logana i jego kolegów w MCU, ale JPH Photoshop na Instagramie nominował Hardy’ego za cyfrową grafikę fanów. Spójrz na to poniżej.

Biorąc pod uwagę, że wykonał świetną robotę Jad, Nazwisko Hardy’ego pojawiło się często wśród fanów Marvela jako dobra opcja na następną akcję na żywo Rosomak. Nie jest jedynym aktorem zasugerowanym do tej roli, ponieważ Taron Egerton został również obsadzony w tej roli przez fanów, którzy mieli nadzieję zobaczyć Kingsman gwiazda przedstawia Logana. Inne popularne nazwiska, które mają fanów, to Karl Urban, Daniel Radcliffe i Dacre Montgomery.

W każdym razie przyjęcie przez fanów nowego Wolverine’a nie będzie łatwym wyczynem. W latach 2000-2017 Hugh Jackman odegrał słynną rolę w długofalowej karierze X Men franczyza filmowa. To daje mu najdłuższą karierę jako superbohater Marvela na żywo, co zostało uznane w Księdze Rekordów Guinnessa. Nie trzeba dodawać, że Jackman zrobił duże wrażenie na fanach Marvela za swój czas w tej roli, a śledzenie kultowego występu aktora wydaje się niesamowicie trudne.

“Myślę Tom Hardy byłoby wspaniale [Wolverine]- sam Jackman powiedział o swoim potencjalnym następcy w wywiadzie dla MTV w 2015 roku.

Chociaż rzeczywiście istnieją plany wprowadzenia X Men do MCU w pewnym momencie w przyszłości nikt nie został oficjalnie obsadzony jako Wolverine ani żadna inna postać. W styczniu rozmawiał z szefem Marvela Kevin Feige zderzak podczas promocji WandaVision i zapytano go, czy rozważani są jacyś konkretni aktorzy dla Wolverine’a.

?Nie? – powiedział bez ogródek Feige, sugerując, że Marvel Studios nie zaszło jeszcze tak daleko X Men plany. Mimo to Feige twierdzi, że ich wprowadzenie do MCU ?było intensywnie dyskutowane?, a zespół ma ?dobre przeczucie, dokąd zmierza?. Wyraźnie jest tylko kwestią czasu, zanim kolejna akcja na żywo Wolverine w końcu pojawi się z nowym aktorem w roli, choć nadal nie umniejsza to Marvela, który ma tak wiele innych projektów już w toku. Nawet przy toczących się dyskusjach hipotetycznie może upłynąć wiele lat przed nowym X Men film wchodzi w fazę rozwoju.

Tak czy inaczej, zobaczymy więcej Hardy’ego robiącego to w filmach komiksowych. Po ogromnym sukcesie Jad w kasie w 2018 roku Hardy ponownie zagra w nadchodzącej kontynuacji Venom: Let There Be Carnage. Wyreżyserowany przez Andy’ego Serkisa, w sequelu wystąpią także Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott i Naomie Harris. Służy jako bezpośrednia kontynuacja oryginału, a Venom ściga teraz seryjnego mordercę Cletusa Kasady, który staje się super-złoczyńcą Carnage. Sztuka fanów Toma Hardy’ego jako Wolverine’a pochodzi do nas JPH Photoshop na Instagramie.

Tematy: X-Men, Wolverine