BossLogic właśnie udostępnił nowy plakat dla Spider-Man: No Way Home to będzie bardzo podekscytowane fanami Marvela. W nowym dziele artysty zawarł kilka odwołań do przeszłości, jednocześnie drażniąc od dawna omawianą od dawna prezentację Sinister Six na dużym ekranie. Nie jest jasne, czy jest to fabuła, do której dążą Sony i Marvel Studios. Oba studia trzymają w tajemnicy szczegóły dotyczące nadchodzącej kontynuacji, pozostawiając fanom spekulacje na temat tego, co się wydarzy.

Doctor Octopus, Electro, Morbius, Mysterio, Vulture i Green Goblin pojawiają się w najnowszym wydaniu BossLogic Spider-Man: No Way Home plakat. Potwierdzono, że Alfred Molina powróci jako Doktor Octopus w sequelu, w którym studia zdecydowały się użyć technologii cyfrowej, aby go zdezaktualizować. Jamie Foxx również potwierdził, a następnie wycofał, że wróci jako Electro. Jeśli chodzi o innych złoczyńców, którzy pojawiają się, by pokonać Petera Parkera Toma Hollanda, jest to w tej chwili niejasne, chociaż fani przewidują spotkanie z Morbiusem Jareda Leto w pewnym momencie na linii.

W innym plakacie dla Spider-Man: No Way Home, BossLogic prezentuje tę samą konfigurację Sinister Six z innego punktu widzenia, wraz z tym, co wydaje się być butem Milesa Moralesa. W drugiej części tego plakatu można łatwo zobaczyć Blade Mahershali Alego wpatrującego się w Petera Parkera. Na koniec kolejny plakat do długo oczekiwanej kontynuacji bierze tradycyjne logo Spider-Mana i łączy je z symbolem Hydry, co z pewnością jest ukłonem w stronę Sokół i zimowy żołnierz.

Oprócz drażnienia Sinister Six, BossLogic odtwarza ulubioną przez fanów plotkę, zawierając ukłon w stronę Spider-Mana Tobeya Maguire’a. Sony i Marvel Studios nie potwierdziły również, że pojawią się Andrew Garfield i Maguire Spider-Man: No Way Home, ale wielu zakłada, że ??powstaje Spider-Verse z akcją na żywo. Co do tego, czy historia połączy Sinister Six i Spider-Verse, nie jest to w tej chwili jasne, ale wydaje się, że w fabule kontynuacji dzieje się wiele z wieloma ukłonami w przeszłość.

Oprócz wyżej wymienionych złoczyńców, zostało oficjalnie potwierdzone, że Peter Parker Toma Hollanda otrzyma pomoc od Doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha, chociaż nie jest jasne, czy Elizabeth Olsen pojawi się jako Scarlett Witch. Zarówno Olsen, jak i Cumberbatch zakończyli właśnie kręcenie długo oczekiwanego filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness, gdzie Scarlett Witch spotka się z doktorem Stephenem Strange. Marvel Studios i Sony dużo żonglują Spider-Man: No Way Home, więc ciekawie będzie zobaczyć, gdzie wszystko kończy się na końcu.

Potwierdzono, że Jacob Batalon powraca jako Ned Leeds Spider-Man: No Way Home. Jednak ze względu na dramatyczną utratę wagi i schemat treningowy aktora, niektórzy fani Marvela są pod wrażeniem, że wcieli się w rolę superzłoczyńcy Hobgoblina. Ponownie, jest to dodatkowa plotka dotycząca kontynuacji, która wydaje się mieć nadmiar dzikich plotek krążących po niej w obecnym czasie. Na razie musimy tylko poczekać i zobaczyć, jaką trasę wspólnie wybrały Sony i Marvel Studios. Podczas gdy czekamy, aby się dowiedzieć, możesz sprawdzić nieoficjalny plakat dla Spider-Man: No Way Home powyżej, dzięki Oficjalne konto BossLogic na Twitterze. Resztę nowych plakatów możecie zobaczyć poniżej.

Tematy: Spider-Man 3 MCU, Spider-man, Sinister Six, Blade, BossLogic