Może być najbardziej znany ze swoich częstych śmierci na ekranie, ale w prawdziwym życiu fani na całym świecie życzą wszystkiego najlepszego weteranowi. Sean Bean. Od zostania ofiarą Jamesa Bonda Pierce’a Brosnana po ścięcie głowy Gra o tron, są szanse, że zobaczysz, jak Groszek umiera za każdym razem, gdy jest na dużym lub małym ekranie. Ponieważ jednak zawsze gra te nieszczęsne role do perfekcji, Bean jest powszechnie kochany, jak widać na wszystkich urodzinowych postach fanów.

?Wszystkiego najlepszego dla wielkiego Seana Beana!? pisze jeden fan. ?Obyś miał wiele lat, aby nadejść w przeciwieństwie do swoich postaci?.

?Sean Bean tweet z uznaniem w dniu swoich urodzin? – mówi inny fan, włączając w to wiele zdjęć Beana.

Ktoś inny zażartował: ?ZABAWA FAKT: Dziś urodziny Sean Bean, aktor z Yorkshire i nie rymujące się imię. Zgodnie ze swoją karierą filmową, dziś rano zmarł 14 razy?.

Publikując GIF z Bean jako Boromir, inny fan napisał na Twitterze: ?Wszystkiego najlepszego dla Sean Bean, tutaj w THE LORD OF THE RINGS: THE FELLOWSHIP OF THE RING!?

?Wszystkiego najlepszego dla CEO umierającego na ekranie, Seana Beana?, pisze na Twitterze Magnolia Pictures.

Z Złote Oko odniesienie, oficjalne konto na Twitterze dla domeny James Bond również napisał na Twitterze: ?Dla Anglii James?? Życzę wszystkiego najlepszego Seanowi Beanowi, który zagrał 006 w GOLDENEYE ?.

Co dziwne, Bean obchodzi swoje 62. urodziny w 10. rocznicę Game of Thrones, która podobno miała premierę w HBO w 52. urodziny Beana. Podobnie jak w przypadku większości innych jego ról, Groszek nie żył zbyt długo Gra o tron, ale jego rola jako Lorda Eddarda ?Neda? Starka wciąż jest ciepło wspominana przez fanów. Wielu fanów używa zdjęć Beana w serialu HBO, aby życzyć aktorowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

W lutym Bean odniósł się do ciągłych śmierci swoich bohaterów w różnych filmach i programach telewizyjnych. Chociaż jest utalentowany w umieraniu na ekranie, gdy wymaga tego scenariusz, Bean zasugerował również, że ma dość śmierci na jedną karierę i jest w tym momencie gotowy, aby zacząć grać postacie z wcieleniami, które trwają nieco dłużej.

?Umarłem ponad 20 razy na ekranie, ale nigdy bardziej gwałtownie? – powiedział Groszek, odnosząc się do swojego Gra o tron zgon. ?Nie klęknąłem, myśląc:? O Boże, odrąbano mi głowę ?. Chodziło bardziej o niedowierzanie, że nigdy więcej nie zobaczę swojej rodziny. Zaczął się horror, a potem? kotlet ?.

Aktor dodał: ?Ścięcie mi głowy było twórcze. Nigdy tak naprawdę nie narzekałem – i nigdy nie miałem. Miałem kilka cudownych zgonów, ale chciałbym wyruszyć w krainę żywych?.

Na szczęście postać Beana wciąż żyje i ma się dobrze w serii TNT Snowpiercer. Seria została odnowiona przez sieć na trzeci sezon w styczniu i okaże się, czy Bean będzie w stanie dotrzeć do końca serialu. W każdym razie, niezależnie od tego, jak dobrze poradziły sobie jego postacie, dołączmy do fanów i życzymy Seanowi Beanowi bardzo szczęśliwych 62. urodzin.

Tematy: Urodziny, Gra o tron, Władca Pierścieni