Produkcja włączona Błysk film wreszcie się zaczął. Zespół kreatywny przebywa obecnie w Londynie, gdzie trwają zdjęcia. Ezra Miller, wraz z fanami DC, czekali lata na samodzielny film o Scarlet Speedster. Po tym, co wydawało się wiecznym piekłem w rozwoju, Andres i Barbara Muschietti byli tymi, którzy w końcu złamali kod, aby przenieść historię na duży ekran. A sądząc po dźwięku, film będzie obejmował wiele obszarów.

Według raportu Deadline o firmie producenckiej Double Dream Andresa Muschiettiego, Błysk Film jest ?już w produkcji w Londynie?, co najwyraźniej potwierdza wcześniejsze doniesienia, że ??zdjęcia do filmu miały się rozpocząć w kwietniu tego roku. Przedprodukcja została pokazana w lutym przez Barbarę Muschietti i właśnie ujawniono, że Zack Snyder’s Liga Sprawiedliwych Kierownik VFX, John “DJ” Desjardin, wskoczył na pokład, aby pomóc Błysk film rzeczywistością. Obecnie nie jest jasne, czy Ben Affleck i Michael Keaton są na planie, aby sfilmować swoje role Batmana.

Jeśli chodzi o oficjalne wejście Michaela Keatona na pokład Błysk film, który również jest w tej chwili niejasny. Aktor przedstawił aktualizację swojego statusu Batmana pod koniec marca, gdzie wyraził wątpliwości co do powrotu, głównie z powodu pandemii. Keaton przyznał, że spędził dużo czasu przyglądając się sytuacji COVID w Wielkiej Brytanii, jednocześnie zauważając, że był zajęty przygotowaniami do kolejnego projektu, nad którym pracuje. Oczywiście Keaton mógł po prostu wyrzucać ludzi, starając się niczego nie zepsuć.

Błysk podobno ustanowi ?nowe status quo? DC, które będzie próbowało uporządkować sytuację i połączyć projekty. Film jest oparty na komiksach The Flashpoint Paradox, w którym Barry Allen cofa się w czasie, próbując uratować swoją matkę, która została zamordowana, gdy był dzieckiem. W ten sposób bohater trafia do alternatywnej rzeczywistości, w której sytuacja jest znacznie mroczniejsza. Bruce Wayne nie żyje, a Thomas Wayne przejął płaszcz Batmana, podczas gdy Amazonki i Atlantydzi toczą ze sobą brutalną wojnę.

W innych wiadomościach dotyczących Błysk film, aktor Cyborg Ray Fisher wciąż ma nadzieję, że powtórzy swoją rolę. Fisher podobno został wyrzucony z projektu po tym, jak publicznie oświadczył, że nigdy nie będzie współpracował z prezesem DC Films Walterem Hamadą. W niedawnym wywiadzie Fisher wyraził swoje podekscytowanie historią, którą zebrał Andres Muschietti, zauważając, że film ma dużo więcej wspólnego z relacjami niż z supermocarstwami. Na razie wygląda na to, że aktor nie zostanie uwzględniony, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Ostateczny termin był pierwszym, który zgłosił Błysk rozpoczęcie produkcji filmu w Londynie. Fani DC mogą w najbliższych dniach zobaczyć ustawione zdjęcia, które wyciekną w mediach społecznościowych.

Tematy: Flashpoint, Flash