Nowy Ghostbusters: Afterlife zboża produkowane przez General Mills zaczęły pojawiać się na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych. Przedstawiamy oficjalnego Pogromcy duchów branding na czarnym tle z wyglądem z Stay Puft Mini-Pufts, samo pudełko jest dziełem sztuki. Płatki składają się z czerwonych kulistych chrupek kukurydzianych z niebiesko-białymi piankami w kształcie ducha. Miejmy tylko nadzieję, że jest tak pyszny, na jaki wygląda.

Zgodnie z komunikatem prasowym Pogromcy duchów płatki zbożowe ?czerpie inspirację z nadchodzącego filmu, który jest kontynuacją kultowego filmu z lat 80-tych, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. W oczekiwaniu na kontynuację, ciesz się owocowymi, słodzonymi chrupkami kukurydzianymi z duchami i piankami w kształcie ektoplazmy. Do kogo zadzwonisz ?! Pogromcy duchów!”

Inne powiązane artykuły spożywcze i przedmioty kolekcjonerskie zbiegły się z tegoroczną premierą Ghostbusters: Afterlife są również w drodze. Podobno w tym roku na sklepowe półki trafią również ciastka typu Twinkie z niebieskim śluzem, ale nie wiadomo, kiedy te dotrą. Ujawniono również, że w tym miesiącu jest nowa linia gier dla Życie pozagrobowe od Hasbro, który zawiera szereg kolekcjonerskich minipuftów w różnych psotnych pozach.

Ghostbusters: Afterlife reżyseruje Jason Reitman, syn oryginału Pogromcy duchów i Pogromcy duchów II pomocnik Ivan Reitman. Scenariusz został napisany wspólnie przez Jason i Gil Kenan, a historia osadzona została w tym samym uniwersum, co dwa pierwsze filmy. Opowiadająca ponad trzy dekady później historia opowiada o rodzinie przenoszącej się na farmę odziedziczoną po zmarłym krewnym tylko po to, by odkryć ich związek z legendarnym zespołem Ghostbusters.

Obsadą nowego filmu będą Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard i Logan Kim. Paul Rudd występuje także jako nauczyciel mający obsesję na punkcie oryginału Pogromcy duchów. Jako bezpośrednia kontynuacja, film przyniesie również wielu ulubionych fanów z dwóch pierwszych filmów, w tym Billa Murraya jako Petera Venkmana, Dana Aykroyda jako Ray Stantz, Ernie Hudson jako Winston Zeddemore, Annie Potts jako Janine Melnitz i Sigourney Weaver jako Dana Barrett . Bohaterowie oddadzą również hołd Egonowi Spenglerowi, granemu przez nieżyjącego już Harolda Ramisa.

?To naprawdę przypomina ten pierwszy, bardziej niż drugi czy dziewczęcy? – powiedział Murray Życie pozagrobowe w wywiadzie dla Collidera. ?Daje inne odczucia niż dwa na cztery. Myślę, że on naprawdę coś ma. Było ciężko. Było naprawdę ciężko. Dlatego myślę, że będzie dobrze? To będzie warte zobaczenia?.

Ghostbusters: Afterlife ma ukazać się w kinach 11 listopada 2021 roku. Data premiery nastąpiła po wielu opóźnieniach, a długo oczekiwana kontynuacja miała mieć premierę latem ubiegłego roku. Biorąc pod uwagę powracające gwiazdy i poziom podniecenia fanów otaczających nadchodzący film, są szanse, że okaże się wielkim hitem w kasie.

Nowa Pogromcy duchów podobno zboża trafiają na półki sklepów w Stanach Zjednoczonych od początku do połowy kwietnia przez ograniczony czas, a niektórzy fani zaczęli je widzieć w sklepach ze zbożami. Pudełka są dostępne zarówno w rozmiarze rodzinnym, jak i średnim. Te informacje pochodzą do nas z Ghostbusters News.

Tematy: Ghostbusters 2020, Ghostbusters