Gry Mortal Kombat są pełne dziwacznych i przerażających wojowników, ale jedyną rzeczą, której niewielu z nich jest, jest poczucie humoru. Wojownik o imieniu Kano to jedna z nielicznych postaci w serialu, która często żartuje z dziwnego świata Mortal Kombat. To poczucie humoru zawsze przyciągało Kano do fanów, mimo że postać jest zawsze przedstawiana jako czarny charakter.

Josh Lawson zagra Kano w nadchodzącym filmie Mortal Kombat na żywo. W wywiadzie dla ComicBook.com aktor wyjaśnił, w jaki sposób zabawna kość i brak moralności Kano sprawiają, że gra go tak fajną postacią.

?Myślę, że wiele osób powie, że fajnie jest grać złego faceta. Zgadza się? Dlaczego? Dlaczego fajnie jest być nikczemnikiem? Myślę, że to przyzwolenie na mówienie i robienie rzeczy, których nie możemy w społeczeństwie obywatelskim. nie ma tego filtra. Jest samolubny, chciwy, oportunistyczny i jest coś fajnego w uzyskiwaniu pozwolenia na zrobienie tego. Tak, nigdy nie robimy tego w życiu ani nie powinniśmy. “

Kano był częścią Mortal Kombat gry od czasu premiery pierwszej części serii. Postać jest australijskim najemnikiem i członkiem międzynarodowego kartelu przestępczego znanego jako Czarny Smok, w którym często spotyka się z Sonyą Blade i Jaxem Briggsem.

W przeciwieństwie do innych wojowników królestwa Ziemi, którzy zawsze walczą o ocalenie planety, Kano jest w dużej mierze zainteresowany własnymi samolubnymi motywami i radośnie przekazuje swoją lojalność każdemu, kto jest skłonny zapłacić najwięcej. Według Lawsona granie w Kano pozwala mu wykorzystać samolubną stronę ludzkości, którą normalnie musiałbyś powstrzymać.

?Myślę, że wszyscy mamy taką możliwość. Wszyscy mamy potencjał, by być okropnym i miejmy nadzieję, że w większości to dusimy. Będąc złoczyńcą, nie musisz, i fajnie jest przesuwać granice w tym kierunku. tak, odpowiadając na twoje pytanie, to świetna zabawa ?.

Chociaż Kano jest złoczyńcą, nie jest głównym wielkim złym Mortal Kombat. Ciekawie będzie zobaczyć, jakie nowe odcienie wnosi Lawson do postaci i czy ofiary śmiertelne, których używa Kano w filmie, będą krokiem naprzód w stosunku do jego mniej dobrze przyjętych ruchów z gier.

Wyreżyserowany przez Simona McQuoida i wyprodukowany przez Jamesa Wana, Mortal Kombat w obsadzie: Lewis Tan jako Cole Young, Jessica McNamee jako Sonya Blade, Josh Lawson jako Kano, Tadanobu Asano jako Lord Raiden, Mehcad Brooks jako Jackson ?Jax? Bridges, Ludi Lin jako Liu Kang, Chin Han jako Shang Tsung, Joe Taslim jako Bi-Han i Sub-Zero, Hiroyuki Sanada jako Hanzo Hasashi i Scorpion, Max Huang jako Kung Lao, Sisi Stringer jako Mileena, Matilda Kimber jako Emily Young i Laura Brent jako Allison Young. Film pojawi się w kinach i w HBO Max 23 kwietnia. ComicBook.com zgłosił tę wiadomość jako pierwszy.

Tematy: Mortal Kombat, HBO Max, Streaming