Wyatt Russell nie jest zainteresowany przejęciem roli Snake’a Plisskena od swojego słynnego ojca Kurta. Od debiutu w MCU jako John Walker w Sokół i zimowy żołnierz, Russell stał się trochę znaną marką, a miliony fanów oglądają go co tydzień w Disney +. Uzyskanie tej roli było również momentem pełnego kręgu dla Russella, który rozpoczął karierę aktorską od nieudanego przesłuchania do wersji Kapitana Ameryki Steve’a Rogersa.

Wielu fanów to wie Wyatt Russell jest synem Kurta Russella i Goldie Hawn i trudno nie zauważyć podobieństwa między ojcem a synem. Doprowadziło to do tego, że niektórzy fani wzywali do obsadzenia młodszego Russella w podobnym ponownym uruchomieniu Ucieczka z Nowego Jorku jako nowego Slake Plissken, bohatera akcji, którego pierwotnie grał Kurt. Ze swojej strony Wyatt nie jest pewien, czy ktoś inny w przekonujący sposób zagrałby Snake’a Plisskena, ale jedno wie, że to na pewno nie będzie on.

W niedawnym wywiadzie dla tytuł grzecznościowy, Wyatt został zapytany, czy byłby zainteresowany graniem w Węża Plisskena w reboocie Escape From New York, a oto, co aktor miał do powiedzenia.

?Chociaż to bardzo miłe z twojej strony, to się nie wydarzy. Nie będzie ode mnie restartu Snake’a, to jak samobójstwo w karierze 101. To jest coś, czego nie robić. Nie wiem, czy ktokolwiek inny mógłby być Snake Plisskenem. To jest jak samobójstwo w karierze zawodowej. postać, która została stworzona. Powodzenia, idź po nie, szczerze życzę powodzenia. Po prostu nie wiem, jak to jest możliwe. Jeśli naprawdę chciałem, aby ludzie wysyłali mi nienawistne e-maile, myślę, że że to właśnie powinienem zrobić. Nigdy nie będę robił czegoś takiego ?.

Od lat krążą plotki Ucieczka z Nowego Jorku zostaje przerobiony, ale wydaje się, że projekt nie może znaleźć wyjścia z piekła rozwoju. W pewnym momencie Robert Rodriguez był podobno związany z reżyserowaniem nowego spojrzenia na film, którego producentem był oryginalny reżyser John Carpenter. W 2019 roku było to informowane Niewidzialny człowiek Helmer Leigh Whannell będzie pisał scenariusz do filmu Ucieczka z Nowego Jorku przerobić.

Od teraz plotka Ucieczka z Nowego Jorku reboot nie jest oficjalnie w fazie rozwoju. Ruszanie naprzód z nowym aktorem w kultowej roli Snake’a Plisskena wydaje się bardzo ryzykowne, biorąc pod uwagę, jak synonimy Kurt Russell stał się częścią. Niektórzy fani byli otwarci na zobaczenie Wyatta w tej roli w oparciu o jego fizyczne podobieństwo do ojca, ale nawet Wyatt wydaje się być pewien, że ten pomysł też nie zadziała.

Być może najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie kontynuacji, a nie remake’u. John Carpenter powiedział, że chciałby ponownie pracować z Kurtem Russellem przy jego następnym projekcie filmowym i chociaż nie wydaje się to zbyt prawdopodobne, byłoby niesamowite zobaczyć tę parę ponownie łączącą siły w jakimkolwiek nowym projekcie. projekt, czy to nowy Ucieczka z Nowego Jorku film lub coś zupełnie innego. Możesz zapoznać się z pełnym wywiadem z Wyattem Russellem pod adresem Esquire w YouTube.

Tematy: Ucieczka z Nowego Jorku