Mickey Rourke określił filmy Marvela jako ?bzdury? w niedawnym poście na Instagramie. Rourke, który sam zagrał w 2010 roku jako główny czarny charakter, Ivan Vanko Iron Man 2, wyraził swoją niechęć do Marvel Cinematic Universe w niedawnym poście na Instagramie. Co ciekawe, wykopaliska zostało upchane w długą tyradę, w której nominowany do Oscara wyrażał swoją nowo odkrytą miłość do Prawo i porządek: SVU.

Biorąc na Instagram, Mickey Rourke ujawnił, że odkrył SVU podczas blokady. Aktor mówi, że w tym czasie obejrzał ?1000 z nich? i pochwalił różnych członków obsady, w tym między innymi Mariskę Hargitay, Christophera Meloni i BD Wong. Ale na samym końcu tyrady, pełnej błędów gramatycznych, Rourke zdecydował się uderzyć Marvela. Oto kilka z tego, co miał do powiedzenia.

“Szczególnie cieszy oglądanie towaru tej wyjątkowej grupy aktorów … Myślę, że gdyby nie ta blokada, najprawdopodobniej nigdy bym nie zobaczył tego programu, ale ponieważ wykonuję wszystkie treningi podnoszenia ciężarów w moim salonie, mój telewizor był przez całe zamknięcie i udało mi się odkryć ten wspaniały program. Szacunek dla was wszystkich, praca, którą wszyscy wykonujecie, to prawdziwe aktorstwo, a nie takie bzdury, które są na Marvelu. “

W 2010 roku MCU wciąż było w powijakach i nie był molochem, jakiego znamy dzisiaj. W międzyczasie odchodził Mickey Rourke Zapaśnik, co przyniosło mu nominację do Oscara i ożywiło jego karierę. Więc został obsadzony jako czarny charakter u boku Roberta Downeya Jr. Iron Man 2. Jednak Rourke krytykował Marvela przez lata, odkąd ukazał się film. W 2014 roku podczas występu na Późna noc z Sethem Meyersem, na przykład, Rourke powiedział, że ?nie jest fanem Marvela?, jednocześnie sugerując, że większość jego występów została ograniczona do filmu.

?Kiedyś zrobiłem film dla Marvela i oni wycięli całą tę pieprzoną sprawę?.

Pojawiły się pewne zakulisowe problemy Iron Man 2 zbliżał się. Nie jest jasne, ile z występu Mickeya Rourke zostało na podłodze w krojowni. W każdym razie dał do zrozumienia, że ??nie jest z tego powodu zadowolony, a co więcej, generalnie nie jest fanem całej operacji MCU. Ivan Vanko zmarł dość definitywnie, więc nie jest tak, że i tak była duża szansa, by sprowadzić go z powrotem do innego filmu.

Wstrzyknięcie Mickeya Rourke’a prawdopodobnie nie zaszkodzi wynikom finansowym. MCU zarobiło ponad 20 miliardów dolarów na całym świecie, co czyni ją z łatwością jedną z najbardziej udanych franczyz w historii. Faza 4 ma po drodze sporo wpisów, takich jak Czarna Wdowa i Wieczności, które mają dodać wiele milionów do tej rosnącej liczby. Ponadto programy takie jak WandaVision i The Falcon and the Winter Soldier okazały się do tej pory niezwykle popularne w Disney +. Rzecz w tym, że Marvel nigdzie się nie wybiera, czy mu się to podoba, czy nie. Całość możesz sprawdzić pod adresem Instagram Mickeya Rourke’a.

Tematy: Iron Man 2, Iron Man, Avengers