Bez wyrzutów sumienia gwiazda Michael B. Jordan powróci jako bokser Adonis Creed w nadchodzącej trójce, Creed III, a aktor po raz pierwszy ma przejąć obowiązki reżyserskie. Jordan wyjaśnił teraz, dlaczego uważał, że trzecia część serii została przygotowana na miarę jego debiutu reżyserskiego, a także ujawnił, że dostał kilka szczytów od niektórych z największych hitów Hollywood.

?To jedyna postać, którą powracam, by zagrać trzy razy. To świat, który znam. Znam proces kręcenia tych filmów. Znam tę postać. I mam jasną wizję tego, gdzie chcę, aby świat Wszystko poszło tak, żebym stanął za kamerą w tym filmie, więc biegnę w jego kierunku. I na pewno dużo wiedzy i mnóstwo klejnotów mądrości i wskazówek od wszystkich – ostatnio od Denzela [Washington], Ryan, David O. Russell, Ben Affleck, Stefano. Powoli się uczyłem. Jestem gąbką, więc zawsze uczę się od projektu do projektu i to wszystko powoli przygotowuje mnie na ten moment ?.

Więc z Michael B. Jordan znając charakter Adonisa Creeda od podszewki i otrzymując rady od takich osób jak Denzel Washington i Ryan Coogler, Credo 3 z pewnością zapowiada się na premierowy występ nokautowy dla początkującego filmowca. Reżyseria to coś, na co Jordan miał oko od jakiegoś czasu, a aktor oglądał go z ogromną inspiracją Czarna Pantera Rayn Coogler stoi na czele mocno uderzającego dramatu biograficznego Stacja Fruitvale w 2013 roku.

?Zawsze zmierzałem w tym kierunku. Kiedy grasz przez dwadzieścia kilka lat, myślę, że z czasem zaczynasz ewoluować, ewoluują również twoje kubki smakowe i chcesz zrobić coś innego. Chcesz innego wyzwania. Zaczynasz chcieć mieć opinię i perspektywę, jak opowiadać historie. A reprezentacja naprawdę ma znaczenie. Bycie tak blisko Ryana i oglądanie kogoś w moim wieku, który wygląda jak ja, kręci Stacja Fruitvale wtedy naprawdę dało mi do zrozumienia, że ??ja też to potrafię ?.

Jordan po raz pierwszy pojawił się w roli tytułowej w pierwszej Kredo. Wydany w 2015 roku film kontynuuje sagę Sylvester Stallone Rocky z zupełnie nowej perspektywy, przedstawiając widzom Adonisa, skonfliktowanego syna mistrza boksu Apollo Creeda. Adonis Johnson (Michael B. Jordan) nigdy nie poznał swojego słynnego ojca, który zmarł przed urodzeniem Adonisa. Z boksem we krwi Adonis szuka Rocky’ego Balboa (Sylvester Stallone) i prosi emerytowanego mistrza, aby został jego trenerem. Rocky widzi dużo Apolla w Adonisie i zgadza się być jego mentorem, nawet gdy walczy z przeciwnikiem bardziej śmiercionośnym niż ktokolwiek, z którym miał do czynienia na ringu. Creed był chwalony przez krytyków, wyłaniając się jako bardzo godna kontynuacja serii Rocky na współczesność.

Sequel z 2018 roku, Credo 2, kontynuuje rywalizację Balboa / Drago i stwierdza, że ??Adonis przyjmuje wyzwanie od syna Drago. Chociaż Creed 2 nie został tak dobrze przyjęty, jak jego poprzednik, kontynuował finansowy sukces serii, tworząc Credo 3 wszystko, ale nieuniknione. Chociaż szczegóły są nadal w dużej mierze nieznane, niedawno ujawniono, że Rocky Balboa Stallone będzie nieobecny w filmie, a ikona Hollywood mówi: “[Creed 3] będzie zrobione, ale mnie w tym nie będzie. Kontynuuj uderzanie ?.

Jordan od tego czasu otworzył się, mówiąc, że Stallone nie występuje, mówiąc: ?Tak, myślę, że Sly dał do zrozumienia, że ??nie wróci po to, ale myślę, wiesz, jego esencja i jego duch … zawsze się udaje być trochę Rockym w Adonisie. Ale to jest franczyza Creed i naprawdę chcemy budować tę historię i ten świat wokół niego iść naprzód. Dlatego zawsze jest to szacunek i zawsze gówno miłości do tego, co jest zbudowany, ale naprawdę chcemy popychać Adonisa i kierować nim naprzód oraz rodzinę, którą stworzył. Mam więc nadzieję, że spodoba wam się to, co myślę … to, co przygotowujemy. Myślę, że to będzie coś wyjątkowego ?.

Credo 3 ma zostać wydany 23 listopada 2022 roku. Przychodzi do nas z tytuł grzecznościowy.

Tematy: Creed 3