Adult Swim przywraca trzy ulubione programy fanów ze wszystkimi nowymi filmami. W środę sieć ogłosiła, że ??Aqua Teen Hunger Force, Metalokalipsa, i The Venture Bros. wszystkie miały nowe oryginalne filmy, oficjalnie oświetlone na zielono. Wszystkie trzy koncerty zostały wcześniej odwołane The Venture Bros. w zeszłym roku, ale wszystkie pozostały jednymi z najpopularniejszych tytułów w bibliotece Adult Swim.

?Wykorzystanie możliwości WarnerMedia pozwala nam dostarczać oryginalne treści naszym niesamowicie oddanym i nieskrępowanym fanom, a jednocześnie daje naszym utalentowanym twórcom seriali możliwość opowiadania historii w nowy i interesujący sposób? – powiedział Michael Ouweleen, prezes Adult Swim, powiedział w oświadczeniu.

Wraz z oficjalnym ujawnieniem trzech filmów pojawia się kilka opisów fabuły dla każdego tytułu. Linia dziennika dla Aqua Teen Hunger Force czyta: ?Kontynuacja przebojowego serialu animowanego, fani dowiedzą się, co stanie się dalej z Frylockiem, Meatwadem i Master Shake’em, którzy uważają się za bojowników przestępczości, ale prawda jest taka, że ??nigdy nie walczą z przestępczością. Stworzeniem Aqua Teen Hunger Force jest Matt Maiellaro i Dave Willis i śledzi dziwne, codzienne życie trzech produktów spożywczych wielkości człowieka żyjących w New Jersey ?.

Stworzony przez Brendona Small’a i Tony’ego Blanchę, plik Metalokalipsa W logline czytamy: ?Żądny władzy TRIBUNAL ujawnia swój sekretny i zabójczy Projekt Falconback, gdy świat rośnie w chaosie, a groźna Gwiazda Zagłady narusza ziemską atmosferę, podczas gdy tajemniczy i pokręcony dysydent członka zespołu zagraża przyszłości Dethklok. po bohaterskim ocaleniu Toki Wartooth: Czy Dethklok może wybrać między swoim ego a większym dobrem świata, aby podjąć wyzwanie, które wypróbuje ich dusze i wreszcie napisze piosenkę, która będzie ich zbawieniem? ?

Jeśli chodzi o The Venture Bros., który został stworzony, napisany i wyprodukowany przez Jacksona Publicka i Doca Hammera. Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po sezonie 7. Jego logika głosi: ?Najnowszy wynalazek Doca doprowadzi do bankructwa Ventures lub wyniesie je na nowe wyżyny, jak Hank szuka sam, Dean szuka Hanka, Monarch szuka odpowiedzi, a tajemnicza kobieta z ich przeszłości grozi, że zawali na nich cały ich świat ?.

Metalokalipsa zakończył swój bieg w 2013 roku Aqua Teen Hunger Force dobiegła końca w 2015 roku. Ostatnim z trzech, które zostały anulowane, było The Venture Bros., który został pierwotnie przedłużony na ósmy i ostatni sezon w 2018 roku. Prace rozpoczęły się w sezonie 8, zanim Publick potwierdził jesienią ubiegłego roku, że serial został przerwany i nowy sezon mimo wszystko nie zostanie wyprodukowany. W tym czasie Adult Swim napisał na Twitterze, że ?współpracowali z Jacksonem i Docem, aby znaleźć inny sposób na kontynuację Venture Bros. fabuła.”

Daty premiery nie zostały ustalone dla żadnego z trzech filmów animowanych, ale dla fanów każdego z nich dobrze jest wiedzieć, że historia będzie kontynuowana. Jeśli wszystkim się powiodą, zawsze istnieje szansa, że ??powstanie więcej filmów.

Tematy: Aqua Teen Hunger Force, Metalocalypse, The Venture Bros