Jeśli chodzi o gatunek horroru i slasherów, Blumhouse Productions przez ponad dekadę był w studio. Produkuje ogromne franczyzy, takie jak Czystka, Podstępny i Szczęśliwego Dnia Śmierci nic dziwnego, że Blumhouse zaczęło wykorzystywać swoją popularność wraz z pojawieniem się ?BlumFest?.

Od 2020 roku ?BlumFest? był w pełni wirtualnym wydarzeniem, które zapewniło zarówno nowe spostrzeżenia, jak i nowe materiały filmowe dla fanów, którzy byli podekscytowani ofertą firmy produkcyjnej. Jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia z zeszłego roku, w panelu dyskusyjnym Q & A wzięły udział takie talenty, jak Patrick Wilson, Katheryn Newton, Vince Vaughn, Ethan Hawke i Jamie Lee Curtis (żeby wymienić tylko kilka).

Ponadto materiał filmowy, który został odsłonięty, był krótką zapowiedzią Halloween zabija, w którym można było usłyszeć głos od Curtisa i kilka zdjęć na temat tego, czego można się spodziewać w filmie. Przechodząc do dzisiejszego dnia, ?BlumFest? został potwierdzony po raz drugi i odbędzie się 1 października 2021 r. Wideo zapowiadające wydarzenie zostało opublikowane 4 maja 2021 r. I zawierało Jason Blum, założyciel Blumhouse Productions, w szacie Jedi, informującej fanów o tym, co ma nadejść. Chociaż nie wspomniano nic konkretnego, samo ogłoszenie powinno dostarczyć emocji tym, którzy czekają na informacje o projektach Blumhouse.

Patrząc na to, czego można się spodziewać podczas drugiego dorocznego ?BlumFest?, największym wydarzeniem, które najprawdopodobniej przyjdzie ludziom do głowy, jest Halloween zabija. Oczekiwana premiera 15 października 2021 roku, Halloween Kills trwa nadal, gdzie Halloween 2018 kończy się i, z różnych źródeł, zapowiada się na większą i gorszą kontynuację oryginalnego filmu. Ponieważ data premiery przypada dwa tygodnie po ?BlumFest?, fani z pewnością mogą spodziewać się spostrzeżeń od Jasona Bluma i obsady.

Poza tym nie byłoby to zbyt szokujące, gdyby fani otrzymali niewielką zapowiedź Halloween się kończy podczas wydarzenia, które ma zostać wydane 14 października 2022 roku. Jamie Lee Curtis ponownie zagra Laurie Strode w sequelu.

Innym tytułem, o którym ludzie mogą słyszeć, jest Czarny telefon. Z udziałem Ethana Hawke’a, premiera zaplanowana na 28 stycznia 2022 roku, Czarny telefon opiera się na książce Joe Hilla o tym samym tytule. Historia kręci się wokół porwanej osoby, która znajduje telefon, który jest w stanie odebrać głosy byłych ofiar porywaczy. Ponieważ Ethan Hawke był zaangażowany w ostatni “ BlumFest ”, nie byłoby zbyt wielkim zaskoczeniem, gdyby wrócił na drugą rundę.

Najdłuższe możliwe punkty rozmów na 2. ?BlumFest? mogą być Egzorcysta kontynuacja, którą David Gordon Green ma wyreżyserować. Jeśli chodzi o artykuł w The Observer z 21 grudnia 2020 r., Nie ma żadnego komentarza na temat pozycji Greena jako dyrektora, ale biorąc pod uwagę sukces nowego Halloweenuzasadnienie z pewnością istnieje.

Tematy: Blumhouse