Zejście z roli Rozjemcy w Skład samobójców, John Cena byłby doskonałym wyborem do zagrania w The Thing w nadchodzącym Marvelu Fantastyczna Czwórka restart. Na razie Cena nie pojawił się w Marvel Cinematic Universe, ale teraz, gdy jest częścią DCEU i szybcy i wściekli franczyzy, to tylko kwestia czasu, zanim on również wejdzie do tej przebojowej serii. Chociaż toczy się wielka dyskusja na temat tego, kto powinien grać w Reed Richards i Sue Storm w filmie, nie było wystarczająco dużo rozmów o tym, że Cena prawdopodobnie gra Bena Grimma, znanego również jako The Thing.

Oczywiście nie jestem pierwszą osobą, która sugeruje Jan Cena do roli. Jego imię często pojawia się wśród fanów Marvela, którzy przez długi czas robili castingi fantasy w mediach społecznościowych. W 2018 roku słynny artysta cyfrowy BossLogic pojawił się jako jeden z najwcześniejszych zwolenników Cena, występujący w MCU Fantastyczna Czwórka uruchom ponownie, udostępniając fanowskie grafiki zapaśnika jako Ben Grimm. W grafice znalazły się również John Krasinski jako Reed Richards vel Mister Fantastic, Emily Blunt jako Sue Storm aka Invisible Woman oraz Zac Efron jako Johnny Storm aka Human Torch.

Niestety dla fanów, którzy chcieli zobaczyć Emily Blunt w roli Invisible Woman, gwiazdy Proszę o ciszę Niedawno odciął plotki, że prowadzi rozmowy o tej roli. Pojawiające się The Howard Stern Show w tym tygodniu do promocji Ciche miejsce część II, Blunt został zapytany o plotki i jeśli to prawda, grałaby w Sue Storm. Nie tylko stłumiła plotki, ale aktorka posuwa się nawet do przyznania, że ??nie lubi filmów o superbohaterach i musiałaby wymagać szczególnie ekscytującej postaci, aby zachęcić ją do podpisania umowy.

?To jest casting przez fanów. Nikt nie odebrał telefonu. Po prostu ludzie mówią:? Czy nie byłoby wspaniale? ?- wyjaśnił Blunt. ?Nie wiem, czy filmy o superbohaterach są dla mnie. Nie są dla mnie. Nie lubię ich. Naprawdę nie? To jest wyczerpane. Jesteśmy zalani – to nie tylko wszystkie filmy , to też niekończące się programy telewizyjne ?.

Blunt dodał: ?Nie chodzi o to, że nigdy nie chciałbym zagrać takiej postaci, po prostu musiałoby to być coś tak fajnego i naprawdę fajnej postaci, a wtedy byłbym zainteresowany?.

Możemy przypuszczać, że Cena będzie bardziej otwarta na pojawienie się w czymś takim Fantastyczna Czwórka niż Blunt. W sierpniu pojawi się w Skład samobójców jako Peacemaker, rolę, którą wcieli się w swoją własną serię spinoff od Jamesa Gunna w HBO Max. Cena drażnił się również ze swoim potencjalnym obsadzeniem w roli złoczyńcy Spider-Mana, Sandmana, dzieląc się grafiką fanów, na której on jest postacią. Nie zadebiutował jeszcze w MCU, ale po tym, jak Steve Rogers (Chris Evans) ustąpił ze stanowiska Kapitana Ameryki w Avengers: Endgame, Cena nawet zgłosił się na ochotnika do zagrania w następnym Captain America.

?Jeśli to tam jest, jeśli ludzie Kapitana Ameryki słuchają, a ty oglądasz teraz, całkowicie to zrobię. Całkowicie to zrobię? – powiedział Cena na Ellen w 2019 roku. ?Myślę, że byłbym dobrym Kapitanem Ameryką. A ja już zrujnowałem wszystkim dzieciństwo, więc nie może być gorzej?.

Następny Kapitan Ameryka film będzie ruszył naprzód, a Anthony Mackie przejmie płaszcz, więc pragnienie Ceny, aby przyjąć tę szczególną rolę, mogło nie być. Mimo to, gdyby był tak podekscytowany wejściem do MCU, są szanse, że byłby otwarty na grę innego superbohatera Marvela, takiego jak The Thing. Może wielu jego fanów może żartować, że widzą tylko trzy z nich Fantastyczna Czwórka kiedy nadejdzie ponowne uruchomienie, jeśli Cena otrzyma rolę, ale wszyscy żartuję, wydaje się raczej idealny do tej roli.

Nie ustalono daty premiery Fantastyczna Czwórka, ale nie zobaczymy tego wcześniej niż w 2023 roku. Co dalej z ceną, może być postrzegany jako Rozjemca, kiedy Skład samobójców premiery w kinach i na HBO Max 6 sierpnia 2021 roku. Powyższa niesamowita grafika fanów pochodzi do nas z BossLogic.

Tematy: Fantastyczna Czwórka

Poglądy i opinie wyrażone w tym artykule są poglądami autora i niekoniecznie odzwierciedlają oficjalną politykę lub stanowisko Movieweb.