Raduj się, zmuś użytkowników. Star Wars Celebration powróci wcześniej, niż wcześniej oczekiwano. Pierwotnie impreza miała się odbyć w zeszłym roku, ale ze względów zdrowotnych i bezpieczeństwa Disney i Lucasfilm zostały zmuszone do jej odwołania. Zamiast tego zdecydowali się powrócić w sierpniu 2022 r. Z osobistą konwencją. Teraz zdecydowali się przesunąć wydarzenie o kilka miesięcy do przodu, od sierpnia do maja przyszłego roku.

Ogłoszenie zostało ogłoszone za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia i kont w mediach społecznościowych. Kiedy obchody Gwiezdnych Wojen 2020 zostały odwołane, Lucasfilm ogłosił, że powróci od 18 do 22 sierpnia w Anaheim w Kalifornii. Zamiast tego fani zostaną powitani z powrotem na konwentach za nieco ponad rok. Aktualizacja z oficjalnej strony wydarzenia brzmi następująco.

?Od swojego powstania w 1999 roku, Star Wars Celebration skupiało się na gromadzeniu fanów, aby wspólnie świętować naszą wspólną miłość do wszystkich rzeczy związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Spoglądając w przyszłość, w 2022 roku, nie możemy się doczekać, aby powitać Was z powrotem bezpiecznie na tym wydarzeniu. aby zapewnić fanom jak najlepsze wrażenia, a po dalszych rozważaniach z naszymi zespołami hotelowymi i lokalowymi podjęliśmy decyzję o dostosowaniu dat obchodów Star Wars Celebration Anaheim 2022 od 18-21 sierpnia 2022 do 26-29 maja 2022 roku. Te nowe terminy zapewnią fanom jeszcze więcej niesamowitych ofert, z których będą mogli się cieszyć podczas Star Wars Celebration! ?

Ci, którzy już kupili bilety i chcą je zatrzymać, mogą to zrobić. Zostaną one automatycznie przeniesione do nowych terminów. Jednak ci, którzy z jakiegokolwiek powodu chcą zażądać zwrotu pieniędzy, również mogą to zrobić. Zgodnie z organizatorami posiadacze biletów otrzymają wiadomość e-mail ze szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi składania wniosku o zwrot pieniędzy. W przypadku osób, które zdecydują się wybrać tę trasę, wnioski o zwrot kosztów należy złożyć przed 11 czerwca 2021 r.

Obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa spustoszyły tor kongresowy w zeszłym roku, podobnie jak w przypadku praktycznie wszystkich dużych zgromadzeń wszelkiego rodzaju. San Diego Comic-Con został zmuszony do zorganizowania wirtualnego wydarzenia i prawie niezliczone duże wydarzenia, takie jak SXSW, zostały odwołane. Fakt, że Star Wars Celebration nie tylko powraca, ale wraca kilka miesięcy wcześniej niż planowano, jest oznaką poprawy sytuacji. Organizatorzy podkreślają jednak, że bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.

?Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich uczestników Celebration pozostaną naszym priorytetem numer jeden w nadchodzącym roku, ponieważ przygotowujemy się na bezpieczny powrót do obchodów Star Wars Celebration?

Czego fani mogą się spodziewać? Disney i Lucasfilm mają mnóstwo Gwiezdne Wojny planowanych projektów w ciągu najbliższych kilku lat. Po stronie telewizora mamy Mandalorianin sezon 3, Księga Boba Fetta, Ahsoki, Rangers of the New Republic, Lando, Obi-Wan Kenobi, Andor i Akolita. Jeśli chodzi o filmy, mamy Patty Jenkins Rogue Squadron i tajemniczy film Taiki Waititi. To znaczy, że studio będzie miało wiele projektów, które będzie można rozreklamować podczas przyszłorocznej imprezy. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem StarWars.com.

Tematy: obchody Gwiezdnych Wojen, Gwiezdne Wojny