Castlevania animator David Howe naprawdę chce zrobić The Legend of Zelda serial anime dla dorosłych. W 2015 roku krążyły pogłoski, że seria Netflix na żywo z popularnej serii Nintendo była bardzo podekscytowana przez fanów z całego świata. Jednak serial akcji na żywo nigdy nie doszedł do skutku, podobno dlatego, że ktoś z Netflix ujawnił informacje, zanim miały zostać upublicznione. Wraz z sukcesem Castlevania serial i nadchodzący Super Mario Bros. film w drodze, fani Nintendo zaczynają się zastanawiać, czy The Legend of Zelda będzie następny.

?Cóż, myślę, że jest to precedens? Osobiście posiadam kilka kopii mangi Ocarina of Time, więc dostosowali ją już do serializowanego formatu mangi? – powiedział Howe.

Następnie animator zauważył, że wierzy, że ?jeśli coś działa w formacie mangi, to będzie działać w anime. A potem jest też budowanie świata?. Jeśli chodzi o budowanie świata, jest wiele miejsc, w których można zrobić pokaz oparty na serii Zelda, wraz z szeroką gamą złoczyńców i sojuszników do wprowadzenia.

Podczas gdy wielu fanów Nintendo miało nadzieję na adaptację filmową The Legend of Zelda, David Howe uważa, że ??seria jest drogą do zrobienia. ?Osobiście wolałbym raczej zobaczyć serializowany format dla Zeldy niż filmu …? Seria może pozwolić opowiadaniu historii bardziej zaangażować się w mity serii, jednocześnie wprowadzając nowe światy i spędzając więcej czasu we wspomnianych światach. Howe ciągnął dalej i miał to do powiedzenia.

?Mam na myśli, że myślę, że film mógłby zadziałać, ale mając czas, aby naprawdę zbadać to, szerokość świata, w formacie serializowanym, działałby naprawdę dobrze. Byłby również zgodny ze strukturą gier, które są oparte na świątyni lub na podstawie szefa – naprawdę można by je połączyć w kilka odcinków. ?

Kiedy po raz pierwszy mówiono o serialu The Legend of Zelda Netflix, porównano go do HBO Gra o tron, ale dla rodzin. Plik Castlevania Seria, która ma premierę 4 sezon pod koniec tego tygodnia, była krwawą sprawą z oceną R, co nie jest linią, którą David Howe podjąłby w serialu anime Zelda. Mając to na uwadze, nie byłoby tak The Legend of Zelda serial animowany z lat 80. On tłumaczy.

?Gdyby istniało moje marzenie o adaptacji anime Zelda, z pewnością byłaby to wersja dla dorosłych – mam na myśli, że nie byłaby to trudna ocena R, jak Castlevania-Myślę, że to byłoby wyobcowanie dla wielu ludzi. Ale myślę, że traktuję to poważnie i darzę postaciom i światu szacunek, na jaki zasługują. Myślę, że w dzisiejszych czasach byłoby to o wiele łatwiejsze niż w latach 80-tych ?.

David Howe mówi, że jest wielu fanów Zelda i Metroid, którzy pracują w Powerhouse Animation, którzy ?nadużywaliby się, żeby zrobić taki program?, odnosząc się do The Legend of Zelda seria anime. Jeśli chodzi o to, co chciałby zobaczyć Howe, mówi, że Maska Majory byłaby dobrym miejscem do rozpoczęcia, dzięki jej samodzielnej fabule. Co do tego, czy to się rzeczywiście wydarzy, czy nie, w tej chwili można zgadywać. Wywiad z Davidem Howe pierwotnie przeprowadził Zelda Dungeon.

Tematy: The Legend of Zelda, gry wideo