Nowy film Ultraman oficjalnie dzieje się w Netflix. Usługa przesyłania strumieniowego nawiązała współpracę z Tsuburaya Productions i Industrial Light and Magic, aby przenieść kultowego japońskiego bohatera do świata transmisji strumieniowej za pomocą nowej funkcji animowanej. Wraz z ogłoszeniem ukazała się również wstępna grafika z filmu.

Obraz przedstawia kultowego bohatera japońskiego kina w bohaterskiej postawie, z myśliwcami wzbijającymi się w niebo nad nim. Shannon Tindle ma wyreżyserować film, zatytułowany po prostu Ultraman, z Johnem Aoshimą jako współreżyserem. Tindle ma również napisać scenariusz wraz z Markiem Haimesem. Tom Knott będzie produkować razem z Lisą Poole jako koproducentami. Tindle miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

?Stworzenie tego filmu to spełnienie marzeń. To, co zaczęło się jako oryginalna historia inspirowana moją miłością do Ultramana Eiji Tsuburayi, w jakiś sposób stało się prawdziwym filmem Ultramana dzięki niesamowitemu zaufaniu zespołu Tsuburaya Productions i wsparciu ludzi z Netflix Animacja. Zebraliśmy zespół gwiazd i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z resztą świata naszym wyjątkowym podejściem do Ultramana ?.

Ultraman skupi się na supergwiazdy baseballu, Kenie Sato, który wraca do Japonii, aby objąć płaszcz broniącego Ziemi superbohatera. Ale wkrótce dostaje więcej, niż się spodziewał, kiedy jest zmuszony wychować potomstwo swojego największego wroga, nowonarodzonego Kaiju. Ken stara się zrównoważyć swoje role zarówno jako kolegi z drużyny, jak i nowego ojca, i musi stawić czoła swojemu własnemu ego, swojemu wyobcowanemu ojcu i złym Siłom Obronnym Kaiju, aby powstać i odkryć, co to naprawdę znaczy być Ultraman. Aram Yacoubian, dyrektor oryginalnego filmu animowanego w Netflix, miał to do powiedzenia.

?Możliwość współpracy z naszymi przyjaciółmi z Tsuburaya Productions w celu zaprezentowania tej ukochanej postaci naszym członkom na całym świecie to zaszczyt. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Shannon, Johnem i niesamowicie utalentowanym zespołem artystów i miłośników Ultramana z na całym świecie. Nie możemy się doczekać, kiedy udostępnimy nasz film fanom tego kultowego japońskiego bohatera i przedstawimy nowej generacji tego, co z pewnością stanie się ich nowym ulubionym superbohaterem ?.

Ultraman jako postać ma ponad 50 lat historii, po raz pierwszy pojawił się w japońskim serialu telewizyjnym w 1966 roku. W ciągu następnych dziesięcioleci postać pojawiła się w ponad 30 filmach i dziesiątkach programów telewizyjnych. Netflix ma obecnie plik Ultraman również serial anime, który jest w drugim sezonie.

Podczas Ultraman może nie być tak duża wśród amerykańskiej publiczności, jest to rozpoznawalna marka, która może pomóc wzmocnić bibliotekę tytułów w usłudze przesyłania strumieniowego. Ponadto firma ma ponad 200 milionów subskrybentów na całym świecie. Dzięki między innymi Disney +, Apple TV +, HBO Max, Peacock i Paramout +, które również zapełniły się teraz na rynku przesyłania strumieniowego, zawartość marquee stała się ważniejsza niż kiedykolwiek. Ultraman nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Koniecznie sprawdź dla siebie grafikę zwiastuna z Netflix Geeked Twitter konto.

Tematy: Shin Ultraman, Ultraman