Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby ponownie zobaczyć Scarlett Johansson w roli Marvela Czarna Wdowa, wtedy oczekiwanie dobiega końca. Film zbliżył się dziś o krok, ponieważ bilety na premierę 9 lipca trafiły do ??sprzedaży. Aby to uczcić, Fandango udostępnił nowy klip z filmu na swoim koncie na Twitterze. Z wysokimi oczekiwaniami w stosunku do pierwszego kinowego wydania Marvela od tego czasu Spider-Man: Daleko od domu, pełen akcji klip wystarczy, aby przetrwać następny miesiąc.

Długo opóźniona przez pandemię, Podziwiać kładły podwaliny pod ich kinowy powrót w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a teraz jesteśmy prawie gotowi na ostatni występ Johanssona, gdy Natasha Romanoff rozpoczyna czwartą fazę Marvel Cinematic Universe. Z WandaVision, Sokół i Zimowy Żołnierz i Loki wszystko to pomaga wypełnić lukę w naszym życiu w kształcie Marvela, wielu jest gotowych zobaczyć akcję z powrotem na dużym ekranie.

W klipie wydanym przez Fandango widzimy Scarlett Johansson wraz z Florence Pugh, które odpierają ataki snajperów i nie tylko w zgiełku eksplozji i strzałów, co prowadzi do napiętego pościgu po dachach i pozornej śmierci, gdy nasze bohaterki jeżdżą po spadającym kominie, aby zrobić na drugą stronę budynku. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Podczas gdy wielu było zachwyconych nowym materiałem filmowym, niektórzy szybko zauważyli, że być może otrzymaliśmy zbyt wiele klipów zapowiadających. ?Równie dobrze mógłbym pokazać cały film w tym momencie? ? powiedziała jedna z odpowiedzi. Inny po prostu ucieszył się, widząc więcej z filmu, mówiąc: ?Yesssssssssss w końcu nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć!?.

Czarna Wdowa, co ma zasygnalizować ostateczny występ Johansson w roli, którą wcieliła się w swoją rolę Iron Man 2 w 2010 r. pierwotnie miał pojawić się w kinach 1 maja 2020 r., Ale wymuszone opóźnienia Covid19 odsunęły zarówno ten film, jak i całą nadchodzącą grę Marvela, więc powiedzenie, że fani tego oczekują od dawna, jest niedopowiedzeniem.

Ustaw po wydarzeniach z Kapitan Ameryka Wojna Domowa, Czarna Wdowa widzi Natashę Romanoff Johanssona odciętą i samotną, gdy konfrontuje się z duchami ze swojej długiej i wątpliwej przeszłości. W końcu dając Romanoff historię, której jej brakowało, podążając za jej życiem przed Avengersami i tym, jak wraca, by ją prześladować, film działa prawie tak samo jak wstępny profil postaci, jak łabędzi śpiew.

W obsadzie znalazły się również Dziwne rzeczy gwiazda David Harbour jako Czerwony Strażnik, rosyjski super-żołnierz, który jest zasadniczo wschodnioeuropejską wersją Kapitana Ameryki, choć nie tak powściągliwą, który jest postacią ojca zarówno dla Romanoff, jak i Pugh ‘Jeleny Belowej. William Hurt powraca do MCU jako Thaddeus Ross, który po raz pierwszy pojawił się w Niesamowity Hulk jak również Wojna domowa, wojna bez granic Avengers Avengers i Etap końcowy, podczas gdy inni nowicjusze Marvela to Rachel Weisz, Ray Winstone i OT Fagbenle. Postać Taskmastera ma również pojawić się w filmie jako kolejny przeciwnik do pokonania. I oczywiście mamy kameę samego Iron Mana, na którą czekamy, z Robertem Downeyem Jr, który pojawia się w filmie. Czarna Wdowa pojawia się w kinach i na Disney+ Premiere 9 lipca.

Tematy: Czarna wdowa