Kilka nowych plakatów ruchowych od Paramount Pictures zapowiada przybycie głównej obsady, która będzie walczyć u boku lub przeciwko sobie w Snake Eyes: GI Joe Origins. Począwszy od tytułowego bohatera, granego w filmie przez Henry’ego Goldinga, na plakatach pojawiają się także Andrew Koji jako Storm Shadow, Úrsula Corberó jako baronowa, Samara Weaving jako Scarlett, Haruka Abe jako Akiko, Peter Mensah jako Blind Master, Tahehiro Hira jako Kenta, i Iko Uwais jako Twardy Mistrz.

Podczas gdy wiele z tych ról zostało już ujawnionych w ostatnim zwiastunie, te plakaty ruchowe, oparte na plakatach postaci Wężowych oczu, które pokazaliśmy wam wczoraj, dają nam lepsze spojrzenie na każdy z ich wyglądów w filmie, a także oferują pewien pomysł jeśli chodzi o ich motywacje, dzięki uprzejmym podpisom obok promocji. ?Wojownik w tworzeniu?, czytamy na plakacie Goldingsa, podczas gdy Storm Shadows nazywa go ?lojalnym przyjacielem. Śmiertelnym wrogiem?, wskazując na główny konflikt historii.

Oparty na kultowej postaci GI Joe, Wężowe oczy: GI Joe Origins będzie prowadzony przez Henry’ego Goldinga jako Snake Eyes, wytrwałego samotnika, który zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu zwanego Arashikage po uratowaniu życia ich następcy.

Po przybyciu do Japonii Arashikage uczy Snake Eyes sposobów wojownika ninja, zapewniając jednocześnie coś, za czym tęsknił: dom. Ale kiedy tajemnice z jego przeszłości zostaną ujawnione, honor i lojalność Snake Eyes zostaną przetestowane ? nawet jeśli oznacza to utratę zaufania najbliższych.

Wyreżyserowane przez Roberta Schwentkego (Czerwony, RIPD.) ze scenariuszem napisanym przez Evana Spiliotopoulosa (The Huntsman: Winter’s War, Beauty and the Beast), Joe Shrapnel i Anna Waterhouse, z opowiadania Spiliotopoulosa, Wężowe oczy: GI Joe Origins jest rebootem serii i posłuży jako historia początkowa tytułowego zabójcy, bez wątpienia z planami stworzenia zrewitalizowanego kinowego uniwersum GI Joe.

Sam Golding omówił niedawno podejście studia do nieruchomości, a aktor w to wierzy Oczy węża to doskonały sposób na ponowne uruchomienie rzeczy. ?Naprawdę wierzę, że to, jak Paramount naprawdę skupiło się na jednej postaci, aby zbudować wszechświat, jest właściwym sposobem? ? powiedział. ?Potrzebujemy podstaw. Potrzebujemy integralności strukturalnej, aby zbudować coś niesamowitego. I myślę, że z Robertem Schwentke jako reżyserem, nadał temu filmowi ten kinofilski klimat. To nie jest zwykły film akcji. tak wiele informacji, które są ci przekazywane w bułce tartej, że po prostu pragniesz więcej?.

Pomimo tego, że film brzmi bardzo jak opowieść o pochodzeniu superbohatera, Golding jest nieugięty, że nie jest niczym innym, niż porównywaniem go do serii akcji, takich jak Niewykonalna misja?To nie jest film o superbohaterach. Ludzie muszą zrozumieć, że te postacie, uniwersum GI Joe, to normalni ludzie o niezwykłych umiejętnościach, którzy poświęcili temu swoje życie. Więc nawet akcja jest o wiele bardziej osadzona w rzeczywistości. I ktoś wyjaśnili to fantastycznie. Wyglądają jak film Mission: Impossible. W pewnym sensie rozległość i ogrom tego wszystkiego oraz świat, w którym kręcimy, zwłaszcza w Japonii, wydaje się taki ugruntowany i podobny jesteśmy wciągani w rzeczywistość?.

Wężowe oczy: GI Joe Origins Premiera kinowa zaplanowana jest na 23 lipca 2021 r. przez Paramount Pictures.

Tematy: Wężowe oczy, GI Joe