Z dużym oczekiwaniem, że Netflix ujawni zwiastun, aktualizację produkcyjną, datę premiery… cokolwiek naprawdę… o jego nadchodzącym czasie Wiedźmin projekty, poranek zaczął się od dziwnego i nieoczekiwanego ujawnienia – data premiery z oficjalnego konta Twittera Wiedźmin seria gier, która zapytała @WitcherNetflix, czy są darmowe 9 lipca. Pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi, brzmi, do czego muszą być wolni? Przy tak wielu wydarzeniach w świecie Wiedźmina nie sposób zgadnąć, czego to dotyczy, ale istnieje sugestia, że ??najprawdopodobniej jest data premiery animowanego spin-offu Koszmar Wilka. Oto jak to się stało.

Oficjalny serwis na Twitterze @wichergame rozpoczął sieć dzisiaj o godzinie 12:00, wysyłając tweeta, który mówił: ?Hej @WitcherNetflix, jesteś wolny 9 lipca??. Konto Neflix wysłało wiadomość ?Cześć, @CDPROJEKTRED! Jasne ? chcesz się spotkać?? Doprowadziło to do tego, że konto w grze odpowiedziało obu: ?To randka!?

Twitter natychmiast eksplodował retweetami, pytaniami, teoriami i nie tylko, gdy fani próbowali dowiedzieć się, co nadejdzie 9 lipca. Chociaż niektórzy sugerowali, że może to być sezon 2 głównej serii Wiedźmin Nexflix, jest na to zdecydowanie za wcześnie, podobnie jak ich Pochodzenie krwi odkręcić. Chociaż może to być dzień na ogłoszenie dat emisji dla obu z nich, jest to coś, czego można się spodziewać lub przynajmniej zostanie zasugerowany podczas Tydzień geeków wydarzenie, które kończy się dzisiaj i podobno przyniesie Wiedźmin wielkie działa jako jego finał.

Jeszcze dzisiaj dowiemy się, czy otrzymamy datę premiery, czy pierwszy zwiastun drugiego sezonu Wiedźmina od Tydzień geeków, a wynik tego może pomóc usunąć niektóre z reklamowanych opcji. W tej chwili liderem jest przybycie Koszmar Wilka, animowany spin-off 2D, który jest wymieniony wśród nadchodzących filmów Netflix, ale jak dotąd nie ma daty premiery. Film koncentruje się na pochodzeniu mentora Geralta, Vesemira, i poza tym, że premiera ma nastąpić w tym roku, Netflix nie ukrywał, kiedy można się spodziewać, że spadnie.

Więc pytanie, które teraz pozostaje, brzmi, czy Netflix miałby premierę filmu praktycznie bez żadnego zwiastuna lub wcześniejszego ostrzeżenia o dacie premiery? Nie wydaje się to prawdopodobne. Zwiastun tego filmu wydawałby się bardziej realną opcją, albo moglibyśmy mieć to wszystko w niewłaściwy sposób i możemy zobaczyćWiedźmin: Koszmar Wilka przyczepa dzisiaj, z Wiedźmin sezon 2 lub Pochodzenie krwi oficjalne pierwsze spojrzenie w przyszłym miesiącu. Jedno, co jest pewne, to to, że fani będą podążać za tym aż do drutu z oczekiwaniem na budowę, która będzie na skraju wybuchu do czasu 9 lipca. To prawie tak, jakby ktoś usiadł i zaplanował to wszystko, aby dokładnie to zrobić.

Tematy: Wiedźmin