Młodszy brat Paula Walkera, Cody, mówił o tym, co późno Szybcy i wściekli gwiazda pomyślałaby o obecnym stanie franczyzy. Oczywiście Paul jest bardzo powszechnie znany ze swojej roli w serii jako Brian O’Conner, którą grał obok Dom Toretto Vin Diesela. Obaj powtórzyli swoje role w wielu sequelach, zanim Paul zmarł w 2013 roku w wieku 40 lat.

Kiedy Paul Walker zmarł, pracował nad siódmą odsłoną serii, Wściekły 7. Jego bracia, Caleb i Cody Walker, zostali następnie przyprowadzeni jako zastępcy, aby pomóc w dokończeniu pozostałych scen zmarłego aktora. W końcowej scenie filmu Brian Paula żegna się z Domem Vin, uśmiechając się do siebie, zanim odjeżdża w różnych kierunkach. Twarz Paula została cyfrowo wstawiona na scenę.

Szybcy i wściekli od tego czasu franczyza stała się jeszcze bardziej szalona Wściekły 7, i Paul Walker najwyraźniej miałby kopniaka z tego, jak daleko zaszły rzeczy od pierwszej raty. Mówiąc o sytuacji z TMZ, brat aktora, Cody Walker, również pochwalił sposób, w jaki Vin Diesel i Szybcy i wściekli zespół skreślił postać Paula wraz z tym, jak nadal płaci hołd. Oto, co Cody miał do powiedzenia na pytanie, co Paul sądzi o obecnym stanie franczyzy.

?Wiesz, myślę, że Vin i cała [Fast and Furious] rodzina wykonała dobrą robotę, gustownie pozwalając postaci odjechać do zachodu słońca. Myślę, że Paul naprawdę ucieszyłby się z tego, gdzie zniknął. To stało się takie szalone. W tym momencie to dzika, dzika jazda. Paul był purystą, prawdziwym facetem od samochodów. Nie mogłem spekulować, co by pomyślał. Po prostu wiem, że Vin zawsze bardzo poważnie podchodzi do pamiętania o dziedzictwie Paula i zawsze wykonuje dobrą robotę, składając hołd jego postaci. Pracowali razem i byli braćmi przez lata?.

Cody zgadza się również, że sukces serii przekroczyłby najśmielsze marzenia Paula. Cieszy się, że wciąż często spotyka ludzi, którzy przypisują jego bratu własną miłość do samochodów, a Cody czuje dokładnie to samo.

?Wszyscy byli tacy młodzi, kiedy to wszystko się zaczęło, a ja byłem jeszcze młodszy. Byłem w gimnazjum, kiedy to wszystko się zaczęło, i stąd moja miłość do samochodów. Cały czas spotykam ludzi, którzy mówią: ?Twoja brat jest powodem, dla którego kocham samochody?, na co mówię: ?Ja też?.

Młodszego Walkera zapytano również o zbliżającą się aukcję jednego z oryginalnych samochodów, Toyoty Supra z 1994 roku. Cody Walker uważa, że ??pojazd mógłby uzyskać dość wysoką cenę, i ponownie powtarza, że ??jego brat nie byłby w stanie w to uwierzyć, gdybyś mu powiedział podczas produkcji pierwszego filmu.

?Myślę, że Paul pomyślałby, że to zabawne. Kiedy kręcili te filmy? Nie sądzę, że gdybyś zapytał Paula w 2001 roku, gdzie według niego poszłaby ta seria, nie sądzę, by pomyślał, że byli w tym momencie w dziewiątym filmie. Po prostu świetnie się bawili kręcenie filmu?.

Diesel mówił również o tym, jak czuje, że obecność Walkera wciąż jest z nim na planie. Przypisał nawet Paulowi, że wysłał Johna Cenę, aby został obsadzony jako brat Dom Toretto w Fast & Furious 9. Po międzynarodowym wydaniu w maju, F9 trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 25 czerwca. Ta wiadomość przychodzi do nas z TMZ.

Tematy: Szybcy i wściekli 9, Szybcy i wściekli