Szczegóły dotyczące długo oczekiwanej kontynuacji Jurassic World: Dominium powoli zaczęły się pojawiać, a teraz reżyser Colin Trevorrow przypisał bardzo ciekawy opis Świat Jurajski 3, dzwonię Panowanie ?Thriller naukowy? w stylu Jamesa Bonda. Mało prawdopodobne, aby w najbliższym czasie którykolwiek z dinozaurów, a nawet główna obsada założyła smokingi i skosztował martini, Trevorrow zamiast tego odwołuje się między innymi do globalnego charakteru filmu.

?Jestem pewien, że nie jest tajemnicą, że kręciliśmy w Wielkiej Brytanii, kręciliśmy w Kolumbii Brytyjskiej. Kręciliśmy na Malcie. A te zasadniczo reprezentują nasze lokalizacje. Jest jeszcze jedna ważna lokalizacja, której nie chcę jeszcze ujawniać. jest każde środowisko, które możesz sobie wyobrazić, środowisko ekologiczne, środowisko fizyczne, o którym możesz pomyśleć, jest to przedstawione w tym filmie, [because it] to wielka przygoda na świecie. Jest w nim trochę Bourne’a i Bonda oraz trochę filmu szpiegowskiego. Film szpiegowski, thriller naukowy z dinozaurami?.

Chociaż nie zdradza zbyt wiele, to z pewnością brzmi jak przynajmniej niektóre postacie w Jurassic World: Dominion podejmie jakieś tajne przedsięwzięcie typu tajnego agenta, bez wątpienia z powiązaniami z ciągłymi eksperymentami klonowania drażnionymi w 2018 roku Jurassic World: Upadłe królestwo. I tak narodził się thriller naukowy.

Jak również wprowadzenie niektórych James Bond i Bourne-esque eskapady w postępowania, Jurassic World: Dominium sprowadzi również bohaterów serii: dr Iana Malcolma, dr Alana Granta i dr Ellie Sattler z powrotem do prehistorycznej walki, z postaciami granymi ponownie przez odpowiednio Jeffa Goldbluma, Sama Neilla i Laurę Dern. Chociaż bardziej szczegółowe szczegóły fabuły pozostają obecnie w tajemnicy, Trevorrow niedawno zapewnił Park Jurajski fanów, że oryginalne trio będzie miało dużą rolę do odegrania, zamiast po prostu pojawiać się w ulotnych epizodach.

?Są takimi wielkimi postaciami w filmie. To nie jest epizod? ? ujawnił filmowiec. ?Są w całym filmie, więc myślę, że trudno będzie sprzedać film bez ujawnienia ich, ponieważ są w tym wszystkim. Myślę, że ich role są tak samo duże, jak role Chrisa i Bryce’a. historia, która jest dwiema równoległymi liniami, które coraz bardziej zbliżają się do siebie, aż się zderzają. Rzecz, którą mógłbym zrobić, aby okazać największy szacunek tym postaciom, to umieścić ich na wspólnej przygodzie, a nie tylko siadać. nie chcę, żeby komentowali to, co się dzieje. Chcę, żeby był w tym. Więc to właśnie zrobiliśmy.

Ostatni film w trwającej serii, Jurassic World: Upadłe królestwo, zakończyło się kilkoma różnymi gatunkami dinozaurów wypuszczonymi na świat, co sprawia, że ??jest prawdopodobne, że Jurassic World: Dominium znajdzie postacie ze spuścizny, które pomogą powstrzymać prehistoryczne bestie, w szczególności nikczemnego giganotozaura, obok Jurassic World Bryce Dallas Howard i Chris Pratt. Jurassic World: Dominium Premiera kinowa jest zaplanowana na 10 czerwca 2022 przez Universal Pictures, a film ma być kulminacją trwającej dekadę serii. To przychodzi do nas z zderzak.

Tematy: Jurassic World 3, Park Jurajski