Mając niecały miesiąc przed premierą, Amazon wypuścił ostatni zwiastun swojego przebojowego thrillera science-fiction o podróżach w czasie Wojna jutra. Zwiastun zawiera rozległe zniszczenia, podróże w czasie, przerażających kosmitów i mnóstwo przykuwających wzrok obrazów sci-fi CGI. Wcześniej zatytułowany Projekt ducha, Wojna jutra miał się ukazać w zeszłym roku. Ale z powodu pandemii COVID-19 trzeba było ją opóźnić. Zostanie on teraz wydany cyfrowo na Amazon Prime Video 2 lipca 2021 r. Oto, co czytamy w oficjalnym podsumowaniu:

W Wojna jutra, świat jest oszołomiony, gdy grupa podróżników w czasie przybywa z roku 2051, aby przekazać pilną wiadomość: za trzydzieści lat ludzkość przegrywa globalną wojnę przeciwko śmiertelnemu obcemu gatunkowi. Jedyną nadzieją na przetrwanie jest przetransportowanie żołnierzy i cywilów z teraźniejszości w przyszłość i włączenie się do walki. Wśród zrekrutowanych jest nauczyciel szkoły średniej i członek rodziny Dan Forester (Chris Pratt). Zdeterminowany, by ocalić świat dla swojej młodej córki, Dan łączy siły z błyskotliwym naukowcem (Yvonne Strahovski) i jego odległym ojcem (JK Simmons) w desperackiej misji zmiany losu planety.

Zwiastun zaczyna się od Dana Chrisa Pratta, który prosi swojego ojca (JK Simmons) o pomoc. Duet ojca i syna wydaje się mieć napięte relacje. Widzimy też, jak Dan spędza kilka wzruszających chwil ze swoją córką i żoną (Betty Gilpin). Wkrótce z nieba pojawiają się żołnierze i proszą o pomoc w pokonaniu w przyszłości armii obcych. Widzimy także kosmitów o wyglądzie gadów z ostrymi zębami i głośnym piskiem. Sam Richardson zapewnia komiczną ulgę.

Chris McKay reżyseruje film w swoim debiucie aktorskim. McKay jest zdobywcą nagrody Emmy, najlepiej znanym z reżyserii Film Lego Batman i wcześniej był dołączony do solowego filmu Nightwing. Zach Dean napisał scenariusz.

Amazon nabył prawa do dystrybucji od Paramount za oszałamiającą kwotę 200 milionów dolarów. Zwiastun pierwszego spojrzenia dla Wojna jutra został wydany w kwietniu, a wkrótce potem pojawił się zwiastun. Sądząc po tym, co widzieliśmy do tej pory, film wygląda obiecująco. Wojna jutra składa się z gwiazdorskiej obsady, w której występują m.in. Chris Pratt, Yvonne Strahovski (Chuck, Dexter), JK Simmons (Whiplash, niezwyciężony), Betty Gilpin (POŚWIATA) oraz Sam Richardson, Keith Powers, Edwin Hodge, Ryan Kiera Armstrong i Jasmine Mathews. Oto, co Chris McKay mówi o swoim nadchodzącym filmie.

?Jestem bardzo dumny z tej niesamowitej obsady i ekipy, która pracowała w trudnych warunkach, aby stworzyć wyjątkowy, oryginalny film akcji science-fiction? coś, co jest coraz rzadsze. Oglądanie tego zespołu aktorów i rzemieślników bez wysiłku łączy akcję, horror i komedia , a dramat był dla mnie spełnieniem marzeń? i mam nadzieję, że tego lata zachwyci publiczność?.

Dana Goldberg, David Ellison, Don Granger, David Goyer, Jules Daly i Adam Kolbrenner są producentami Wojna jutra wraz z Prattem jako producentem wykonawczym. Larry Fong (300, Strażnicy) jest reżyserem fotografii, a Lorne Balfe (Mission Impossible: Fallout) dyrektor muzyczny. Wojna jutra streamy wyłącznie na Amazon Prime Video od 2 lipca 2021 r.

Tematy: Wojna jutra