Rob Zombie miał jeden z oryginalnych Munsters aby pomóc uczcić wiadomość o jego nadchodzącym ponownym uruchomieniu. Miesiące temu doniesiono, że Zombie ponownie się uruchamia Munsterowie na nowy film z zupełnie nową obsadą. Ostatnio Dom Tysiąca Zwłok Reżyser oficjalnie potwierdził pogłoski, umieszczając oficjalne logo filmu The Munsters na swoim koncie na Instagramie.

“Uwaga Boils and Ghoule! Plotki są prawdziwe!” Zombie powiedział podczas publikowania logo. ?Mój następny projekt filmowy będzie tym, za którym gonię od 20 lat! Munsterowie! Bądź na bieżąco z ekscytującymi szczegółami w miarę postępów!

Do tej pory Zombie nie podzielił się jeszcze żadnymi nowymi informacjami, ale celebrował je w możliwie najlepszy sposób. W nowym poście na Instagramie Zombie ujawnia, że ??oryginalny aktor Eddie Munster, Butch Patrick, złożył mu wizytę na cześć tej wiadomości. Jakby spędzać czas z oryginałem Munster nie wystarczyło, para wyjęła nawet Munsters Koach Roba Zombie, pojazd prowadzony przez dziadka Munstera w oryginalnym sitcomie.

“Co za gazowiec! Nasz kumpel [Butch Patrick] porzucone przez rezydencję Zombie, aby uczcić nowe Munsters film?, powiedział Zombie w podpisie. ?Oczywiście zabraliśmy Koach na przejażdżkę. Tak, prowadziłem. Niech ktoś lepiej powie Hermanowi, że potrzebuje nowych hamulców. Ha!?

Kolejny post od Zombie zawiera film z przejażdżki w Munsterowie Koach, który został nakręcony przez Patricka. W oryginalnym programie Koach był jednym z dwóch samochodów stworzonych przez dziadka Munstera. Druga to Dragula, od której Zombie nazwał przebój w 1998 roku. To całkiem interesujące zobaczyć, jak to jest jeździć Koach z Zombie, gdy znajomy temat gra w radiu, ale to musi być najbardziej surrealistyczne dla samego Zombie. dożywotni superfan serialu..

?Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda widok pędzącego drogą w Munsters Koach? Cóż, tutaj jest tak, jak uchwycił [Butch Patrick]- powiedział Zombie.

Rob Zombie nie potwierdził jeszcze oficjalnie informacji o castingach, ale wcześniej zgłoszono krótką listę nazwisk występujących w filmie. W przypadku wymienionych postaci obejmuje Sheri Moon Zombie jako Lily Munster i Jeff Daniel Phillips jako Herman. Richard Brake i Daniel Roebuck, którzy również często pojawiają się w filmach Zombie, podobno również zostali obsadzeni w nieujawnionych głównych rolach obok Stracony gwiazda Jorge Garcia. Według plotek Cassandra ?Elvira? Peterson będzie również odgrywać rolę drugoplanową.

Munsterowie pierwotnie był emitowany w CBS w latach 1964-1966. Występowali w nim Butch Patrick jako Eddie, Fred Gwynne jako Herman, Yvonne De Carlo jako Lily, Al Lewis jako Dziadek oraz Pat Priest & Beverley Owen jako Marilyn. Później zrodził serię spinoffów i kilka adaptacji filmowych.

Nie ma oficjalnej daty premiery Munsterowie. Doniesiono, że film prawdopodobnie trafi prosto do serwisu streamingowego NBCUniversal Peacock, ale sam Zombie nie potwierdził tego jeszcze. Jak sugeruje filmowiec, więcej aktualizacji dotyczących projektu ma się pojawić wkrótce po tym, jak wiadomość została ogłoszona oficjalnymi wiadomościami. W międzyczasie Zombie jeździ Koachem, myśląc, że jego wymarzony projekt w końcu stanie się rzeczywistością. Ta wiadomość przychodzi do nas z Rob Zombie na Instagramie.

Tematy: Munsters