Gwiazdy Marvel Cinematic Universe pojawiły się w nieoczekiwanym miejscu. Mianowicie kilka nowych reklam Hyundaia. Anthony Mackie z Sokół i Zimowy Żołnierz i Elizabeth Olsen z WandaVision pojawiły się w dwóch reklamach producenta samochodów jako odpowiednio Captain America i Wanda Maximoff. W reklamach występują zarówno aktorzy w kostiumach, jak iw pełni w charakterze. Loki pojawia się również w jednej z reklam, która jako pierwsza pojawiła się w Hyundaiu i ma już ponad 2 miliony wyświetleń na całym świecie.

Anthony Mackie’s Kapitan Ameryka, który zadebiutował w ostatnim odcinku Sokół i Zimowy Żołnierz, pojawia się w reklamie, aby uratować człowieka na ulicy. Widzimy go w jego nowiutkim kostiumie, wymachującego tarczą w kogoś i zabierającego go, krzycząc ?heads up?. Następnie kończy, mówiąc: ?Dlaczego mówimy heads up, kiedy naprawdę mamy na myśli kaczkę?? Wiąże się to z obecnym hasłem Hyundaia ?kwestionuj wszystko?.

Tymczasem Elizabeth Olsen pojawia się w innej reklamie Hyundaia jako Wanda Maximoff, znana jako Scarlet Witch. Jednak nie jest w swoim pełnym kostiumie superbohatera. Odzwierciedla to raczej wczesne epizody WandaVision, które zostały zrobione w stylu oldschoolowych sitcomów. Wanda, trzymając w dłoni samochód, pyta, dlaczego nazywa się to złotym wiekiem telewizji, kiedy wszystko jest czarno-białe. Obie reklamy wyświetlają się po około 15 sekundach.

Oznacza to, jak wielkie były oba programy Disney+ pod względem ich wpływu na popkulturę. To prawda, że ??obaj aktorzy pojawili się w filmach MCU, takich jak Kapitan Ameryka Wojna Domowa i Avengers: Wojna bez granic, które zarobiły miliardy w kasie. Ale te reklamy, bardzo konkretnie, nawiązują do pokazów MCU na żywo. Chociaż było już jasne, że oba pokazy odniosły sukces, jest to kolejny wskaźnik, że Marvel zaczął dominować zarówno na małym, jak i dużym ekranie.

WandaVision był pierwszym programem MCU na żywo, który zadebiutował w Disney+ na początku tego roku. Rozpoczął fazę 4 MCU i zdominował rozmowę online podczas jej uruchamiania. Niestety, ostatnio Elizabeth Olsen potwierdziła, że ??była to seria limitowana i nie dostanie drugiego sezonu. Ale nie bój się, ponieważ powróci jako Scarlet Witch w Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, który ma wejść do kin w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o Anthony’ego Mackie, jest on gotowy do powrotu w Captain America 4, o którym mówi się, że jest obecnie opracowywany w Marvel Studios. Status drugiego sezonu The Falcon i Zimowego Żołnierza pozostaje nieco pod znakiem zapytania. Chociaż, jeśli wydarzy się kolejny sezon, prawdopodobnie minie trochę czasu, ponieważ plan Marvela jest pełen.

Loki obecnie emituje swój pierwszy sezon w Disney+, a kilka innych programów zbliża się do przygotowań.Hawkeye, Pani Marvel, She-Hulk, Księżycowy Rycerz i Tajna inwazja są w toku, z Wojny Zbrojne i Żelazne serce po drodze. Mamy też animację What If..? przybywających tego lata. Koniecznie sprawdź nowe reklamy Hyundaia Świergot dla siebie.

Tematy: Sokół i Zimowy Żołnierz, WandaVision, Disney Plus