Legenda komediowa Jim Varney gdyby nadal był z nami, świętowałby dziś swoje 72. urodziny, a fani na całym świecie składają hołd zmarłemu aktorowi charakterystycznemu. Najbardziej znany z grania w fenomen popkultury, Ernesta P. Worrella, Varney pojawił się w różnych Ernest filmy na przestrzeni kilku lat. Znany jest również z roli Jeda Clampetta w Wieśniacy z Beverly adaptacja filmowa i udźwiękowienie Slinky Dog in the Zabawka filmy i fani Simpsonowie czule pamiętaj go jako Cootera, krzywego carnie.

Niestety Varney miał zaledwie 50 lat, kiedy zmarł w 2000 roku. Ponad dwie dekady później fanom wciąż brakuje jedynego w swoim rodzaju wykonawcy. Na cześć 72. urodzin zmarłego aktora, wielu fanów zabrało się do mediów społecznościowych, aby oddać hołd. To pokazuje, jak duży wpływ wywarł Varney na świat, zanim tak szybko nas opuścił.

?Na cześć urodzin Jima Varneya będę dziś oglądać Ernest Przestraszony Głupi śledzony przez Ernest ratuje święta dzisiaj?, pisze jeden z fanów, który wie, jak świętować.

?Wszystkiego najlepszego Jim Varney?, mówi ktoś inny. “Byłeś światłem i szczęściem, które chroniło mnie przed chaosem, który był moim dzieciństwem. Pozdrawiam mojego przyjaciela w ten wyjątkowy dzień! Może nie jesteśmy krewnymi, ale zawsze byłeś dla mnie rodziną, kocham cię!”

Inny fan, który uczęszczał do tej samej szkoły, co Varney napisał: ?Wszystkiego najlepszego Jim Varney! Być może najsłynniejszy absolwent mojej macierzystej uczelni, Lafayette High School. Przyjaźniłeś się z jedną z moich opiekunek i to dało mi zaufanie do szkoły podstawowej?.

Jeden z tweetów brzmi: ?Wszystkiego najlepszego, Jim Varney! Wszystkiego najlepszego dla mężczyzny, który rozśmieszał całe pokolenia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszystkiego najlepszego dla duszy, która była piękna zarówno w środku, jak i na zewnątrz. 15 czerwca 1949 ? 10 lutego 2000?.

Inny fan, dołączając zdjęcie Varneya z manekinem Ernesta ze starej reklamy Chex, napisał: ?Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla nas, fanów Ernesta, ponieważ dziś są urodziny Jima Varneya. W każdym razie zrobię imprezę, będę świętować po pracy i porozmawiać z kilkoma przyjaciółmi… do zobaczenia, a potem Vern, KnoWhutiMean.

A kolejny tweet brzmi: ?Wszystkiego najlepszego dla jedynego Jima Varneya! Jeden z największych aktorów i komików wszechczasów. Nie wspominając już o Erneście P. Worrellu! Został sprowadzony na ten świat 15 czerwca 1949 roku, ale wyszedł zbyt wcześnie. Tęsknimy za tobą, Jim. Wszystkiego najlepszego!”

Tak się składa, że ??72. urodziny Varneya trafiają w sam środek kampanii crowdfundingowej dla filmu dokumentalnego o jego życiu i karierze. Nazywa Znaczenie bycia Ernest. Film Paganomation będzie zawierał materiały archiwalne, wywiady z obsadą i ekipą, a także nigdy wcześniej nie widziany materiał Varneya w postaci i poza nią. Pozostały mniej niż dwa tygodnie na kampanię crowdfundingową, ale w chwili pisania tego tekstu osiągnęła ona ponad 40 000 USD, osiągając ogólny cel 60 000 USD.

Wszystkiego najlepszego z okazji niebiańskich urodzin Jimowi Varneyowi. Aby dowiedzieć się więcej o filmie dokumentalnym o jego życiu lub wesprzeć kampanię crowdfundingową, odwiedź oficjalną stronę Znaczenie bycia Ernest na Kickstarter.

Tematy: Urodziny