Porażka Daisy Ridley zamieniła się w zysk Dakoty Johnson. Nadchodzący film niezależny Tatuś od dawna Ridley, znana najlepiej z roli Rey w kontynuacji trylogii Disneya ?Gwiezdne wojny?, była przydzielona do jednej z głównych ról. Jednak Ridley nie będzie już występował w roli głównej. Zamiast tego to Johnson, który wcześniej grał w filmach Pięćdziesiąt twarzy Greya, przejmie rolę, występując u boku Seana Penna (Mistyczna Rzeka, Jestem Samem).

Według wielu raportów, Daisy Ridley zapisał się, by zagrać w Tatuś jakieś cztery lata temu. Jednak ze względu na to, co jest określane jako konflikty w harmonogramie, nie może już sprawić, by to działało. Wchodzi Dakota Johnson. Film ma być dostępny na rynku w Cannes w przyszłym tygodniu, a sprzedażą zajmie się Endeavour Content. Opisuje się go jako ?zamknięty, ale kinetyczny dramat?. Mówi się, że bada ?złożoność ludzkiego połączenia?, jednocześnie udowadniając, ?że przypadkowe spotkanie z zupełnie obcą osobą może zmienić życie człowieka?. Ujawniono również pełny logline do filmu, który brzmi następująco.

Film opowiada o młodej kobiecie, która po wylądowaniu na lotnisku JFK w Nowym Jorku wskakuje na tylne siedzenie żółtej taksówki. Taksówkarz Clark (Sean Penn), wrzuca samochód do jazdy i oboje wyjeżdżają w noc… rozpoczynając najbardziej nieoczekiwaną rozmowę. To, co zaczyna się jako zabawna pogawędka, szybko zmienia się w tajemniczą i zabawną, a następnie przeradza się w szczere rewelacje na temat związków, seksu i dynamiki władzy, straty i bezbronności?.

Christy Hall zadebiutuje jako reżyserka filmu fabularnego Tatuś. Hall jest najbardziej znany jako scenarzysta/producent Netflixa Nie jest mi z tym w porządku. Serial otrzymałby drugi sezon, ale zamknięcie Hollywoodu uniemożliwiło to. Hall ma również wyprodukować film, podobnie jak Dakota Johnson i Ro Donnelly dla TeaTime Pictures. Emma Tillinger Koskoff jest również nastawiona na produkcję.

Dakota Johnson był bardzo zajęty w ciągu ostatnich kilku lat. Niektóre z jej ostatnich osiągnięć to Złe czasy w El Royale, Rany, Wysoka nuta i cieszący się uznaniem Sokół z masłem orzechowym. Ostatnio zagrała w Our Friend, w którym zagrał Jason Siegel. Johnson również ma Zagubiona córka i Czy wszystko w porządku? w postprodukcji. Sean Penn występuje w roli głównej i reżyseruje Dzień Flagi, który zadebiutuje w Cannes. Premiera w kinach ma się odbyć w sierpniu.

Tymczasem Daisy Ridley zakończyła swój występ jako Rey w Gwiezdnych wojnach: Skywalker. Odrodzenie. To zakończyło filmową podróż jej bohaterki, która rozpoczęła się wraz z Przebudzeniem Mocy z 2015 roku. Ridley ostatnio zagrał u boku Toma Hollanda w adaptacji YA Chaos Walking. Obecnie kręci film The Marsh King’s Daughter, którego reżyserem jest Neil Burger. Nie ma jeszcze słowa, jak szybko how Tatuś może zacząć kręcić, ale z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość przychodzi do nas przez Ostateczny termin.