HBO Max ujawnił pierwszy zwiastun dla Tytani sezon 3. I tworzy strasznie dużo w krótkim czasie. Wiele z fabuły na nadchodzący sezon jest utrzymywane w tajemnicy, ale już ujawniono, że złoczyńcy Strach na Wróble i Czerwony Kapturek będą tym razem sprawiać kłopoty naszym bohaterom. Tak, czujemy tego przedsmak, ale też, dość intrygująco, możemy również uzyskać nowe podejście do Jokera.

Zwiastun zaczyna się od intrygujących obrazów w ciemności nocy. Akcja rozgrywa się w karnawale, a funkcjonariusz policji w Gotham został powieszony z wielkim uśmiechem na twarzy. Następnie słyszymy rechot w stylu Jokera, który wydaje się drażnić przybycie złoczyńcy Batmana do tego wszechświata. Poza tym otrzymaliśmy dużą partię zebranych ujęć, pokazujących więcej tego, co ma nadejść. Dostrzegamy Currana Waltersa jako Czerwonego Kaptura i coś, co wydaje się być naszym nowym Strachem na Wróble, ale tylko od tyłu. Wszystko wygląda na wyjątkowo mroczne i dość ponure.

Chociaż szczegóły są obecnie nieco szczupłe, w sezonie 3 Titans ?okoliczności przyciągają naszych bohaterów do Gotham City, gdzie połączą się ze starymi przyjaciółmi i zmierzą się z nowymi zagrożeniami?. Prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach otrzymamy dłuższy zwiastun, nieco bliżej premiery, który ujawni więcej. Ale jasne jest, że tym razem na stole pojawiło się sporo kultowych złoczyńców ze stron DC Comics. Zwłaszcza jeśli naprawdę otrzymamy nową wersję Clown Prince of Crime.

W serialu występuje Brenton Thwaites jako Dick Grayson/Nightwing, Anna Diop jako Kory Anders/Starfire, Teagan Croft jako Rachel Roth/Raven, Ryan Potter jako Gar Logan/Beast Boy, Conor Leslie jako Donna Troy/Wonder Girl, Curran Walters jako Jason Todd/Red Hood, Joshua Orpin jako Conner Kent/ Superboy, z Alanem Ritchsonem jako Hankiem Hallem/Jastrzębiem, Minką Kelly jako Dawn Granger/Dove i Damarisem Lewisem jako Blackfire. Savannah Welch również debiutuje jako Barbara Gordon, a Vincent Kartheiser pojawia się jako dr Jonathan Crane, znany również jako Strach na Wróble. Jay Lycurgo, dodatkowo dołącza do zespołu w tym sezonie jako Tim Drake.

Titans pierwotnie zadebiutował w serwisie streamingowym DC Universe. Pomysł polegał na tym, aby DC miało dedykowane centrum dla fanów. Ale kiedy HBO Max stał się ogromną częścią strategii biznesowej WarnerMedia, większość filmów i programów telewizyjnych DC przeniosła się na platformę. W rezultacie,Tytani zmieniły się usługi przesyłania strumieniowego, a DC Universe stało się dedykowaną usługą subskrypcji komiksów. Patrol Zagłady i Harley Quinn przechodzą również na HBO Max na nadchodzące sezony.

Program został opracowany przez Akiva Goldsman, Geoff Johns i Greg Berlanti. Johns, Berlanti, Greg Walker i Sarah Schechter pełnią funkcję producentów wykonawczych. Tytani sezon 3 powraca z pierwszymi trzema nowymi odcinkami 12 sierpnia Aplikacja do przesyłania strumieniowego HBO Max. Koniecznie sprawdź nowy zwiastun dla siebie.

Tematy: Tytani, HBO Max