Wygląda na to, że minęły lata, odkąd ostatni raz wybraliśmy się do Hawkins w stanie Indiana, aby poznać postacie Dziwniejsze rzeczy, ale ponieważ kręcenie masowo oczekiwanego czwartego sezonu jest już w toku, jesteśmy prawie gotowi, aby wrócić do Upside Down. Chociaż pojawiło się niewiele oficjalnych informacji na temat fabuły i tego, czego możemy się spodziewać, niektóre nowe zdjęcia z planu sugerują, że nadchodzi traumatyczny czas dla przynajmniej jednego z członków gangu. Chociaż kontekst zdjęć jest niejasny, jest wiele, aby utrzymać zainteresowanie nadchodzącym sezonem. Czytaj dalej, aby poznać potencjalne spoilery.

Ustaw zdjęcia, które pojawiły się po raz pierwszy Cyfrowy Szpieg wydaje się pokazywać Millie Bobby Brown gdy Jedenastka jest transportowana do karetki na noszach, jej twarz jest zakryta maską tlenową, co wydaje się być dramatycznymi scenami dla postaci. Podczas gdy Jedenaście jest zawsze w centrum akcji, jest to znak, że twarda główna bohaterka serii może odgryźć więcej, niż może przeżuć. Chociaż nie ma kontekstu dla zdjęcia, czy dotyczy aktualnej historii, czy jest częścią retrospekcji, jest to pewny znak, że możemy spodziewać się zwykłego chaosu i napiętego dramatu z nowych odcinków, kiedy w końcu zostaną wyemitowane.

Inne zdjęcia to sklep z nadwyżkami wojskowymi w Hawkins, gdzie mieszkańcy kupują broń, aby walczyć? coś. W związku z tym, że ostatni sezon przyniósł śmierć i zniszczenie dużej części miasta, trudno spekulować, co tym razem może im się przydarzyć. Inne zdjęcie pokazuje kopaczy, którzy wydają się pracować w gruzach zburzonego budynku, a policja i uzbrojona ochrona otaczają wrak. Niezależnie od tego, czy może to być następstwo kolejnego ataku potwora, czy może mieć coś wspólnego z odniesieniem obrażeń przez Jedenastkę, będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć, ale wraz z postępem produkcji weźmiemy wszystko, co możemy w tej chwili dostać.

Jak dotąd nie było oficjalnego słowa, kiedy zobaczymy nową przygodę dla Dziwniejsze rzeczy Gang przybywa na Netflix, ale w oparciu o harmonogram produkcji, teraz, gdy opóźnienia Covid19 minęły, prawdopodobnie będzie to przynajmniej w połowie 2022 roku. Jestem pewien, że Netflix będzie chciał podkręcić szum tak bardzo, jak to możliwe, zanim jego gwiazdorski uczeń wróci na nasze ekrany. W międzyczasie pojawiły się niedawne wiadomości o castingach na temat nowicjuszy w serii, których możemy się spodziewać, gdy będziemy mogli dzielić się czasem na ekranie z naszymi ulubionymi pogromcami Mindflayer.

Do obsady dołączyli Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen i Grave Van Dien, którzy dołączą do takich postaci jak Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, David Harbour i Winona Ryder. Chociaż pojawiło się wiele plotek na temat Dziwniejsze rzeczy świat się rozwija, podczas gdy część akcji może rozgrywać się poza miastem, jak sugerują ostatnie sceny sezonu 3, historia wciąż wróci do Hawkins przez większą część nowych odcinków. Czekając na ich przybycie, zawsze możemy wrócić do początku i ponownie przeżyć dotychczasową historię w sezonach od pierwszego do trzeciego, które są obecnie transmitowane na Netflix.

Tematy: Dziwniejsze rzeczy