Tak, to prawda. Jerry Seinfeld zajmą się początkami Pop Tart w nowym filmie dla Netflix. Zgodnie z ostatecznym terminem streamer właśnie zapalił zielony film z kultowym komikiem na pokładzie, który wyreżyseruje, wyprodukuje i zagra główną rolę. Mocno zainspirowany słynnym dowcipem opowiadanym na scenie o wynalezieniu Tarty Popowej, Seinfeld był również współautorem scenariusza ze Spikiem Ferestenem i Barrym Marderem. Produkcja ruszy wiosną przyszłego roku.

?Utknąłem w domu, oglądając niekończące się smutne twarze w telewizji, pomyślałem, że to dobry moment, aby zrobić coś opartego na czystej głupoty? ? powiedział Seinfeld o umowie, potwierdzając projekt do Deadline. ?Więc wzięliśmy moją popową tartę z mojego ostatniego odcinka specjalnego na Netflixie i przekształciliśmy go w gigantyczny, szalony film komediowy?.

W ciągu ostatnich kilku dni niemrożone został po cichu kupiony potencjalnym nabywcom. To właśnie relacje Seinfelda z Tedem Sarandosem z Netflix pomogły zmienić umowę w tym kierunku, ponieważ Jerry wcześniej podpisał lukratywną umowę z Netflix w 2017 roku. Komicy w samochodach dostają kawę przyjście do streamera wraz z ofertami specjalnymi Jerry przed Seinfeldem i 23 godziny do zabicia. Jeszcze w tym roku klasyka Seinfeld trafi do serwisu Netflix jako jego domu strumieniowego przez następne pięć lat.

Fani komedii Seinfelda mogli od dawna wiedzieć, że komiks jest szczególnie rozbawiony tym, jak powstały Pop Tarty. W poprzednim wywiadzie dla The New York Times Seinfeld całkowicie przerwał swój proces myślowy nad przekształcaniem swoich myśli o Pop Tarts w materiał do opowiedzenia na scenie. Choć wydaje się to niczym więcej niż zwykłą obserwacją, gdy jest uraczony na scenie, wiele lat myślenia i stron notatek zajęło płodnemu komikowi, by udoskonalić dowcip Pop Tart.

Sam żart opiera się na pierwszym doświadczeniu Seinfelda, gdy widział Pop Tarts jako ośmioletnie dziecko. Jak żartuje komiks: ?Skąd wiedzieli, że będzie potrzebny oszroniony, wypełniony owocami, podgrzewany prostokąt o takim samym kształcie, jak pudełko, w którym jest, io takim samym odżywianiu jak pudełko, w którym jest??

Chociaż jest legendą zarówno stand-upów, jak i historii telewizji, praca Seinfelda w filmach była znacznie bardziej ograniczona. Wyraził główną rolę w animowanym filmie dla dzieci Film o pszczołach w 2007 roku, którego był także współautorem i producentem. Seinfeld był także producentem wykonawczym i pojawił się w filmie dokumentalnym z 2002 roku Komik i pojawił się w innych dokumentach komediowych na przestrzeni lat.

niemrożone Netflix nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, a ponieważ produkcja ma się rozpocząć dopiero na początku przyszłego roku, może minąć trochę czasu, zanim dowiemy się, kiedy film zostanie wydany. Tak długo, jak produkcja przebiega sprawnie, do końca 2022 roku możemy obejrzeć film na platformie. Do tego czasu fani mogą obejrzeć pierwszy oryginalny odcinek specjalny Seinfelda od ponad dwóch dekad, 23 godziny do zabicia, na Netflix wraz z programem Jerry’ego Komicy w samochodach dostają kawę. Ta wiadomość przychodzi do nas z Ostateczny termin.

Tematy: Matowe